Antalya Film Festivali’ne Andie McDowell ve Esai Morales kapışması damga vurdu

Ünlü oyuncular Andie MacDowell  ve Esai Morales arasında yaşanan kavga, Antalya Film Festivali’ne damga vurdu. İki ünlü oyuncu, ABD’de yaşanan başkanlık yarışıyla ilgili tartıştı.Uluslararası Antalya Film Festivali jürisinde yer alan Andie MacDowell ile Esai Morales, ödül töreni öncesi Hillary Clinton ile Donald Trump arasındaki başkanlık yarışı nedeniyle tartıştı.

Sözcü’den Edda Sönmez’in haberine göre; jüride yer alan iki ünlü, festival sırasında kalabalık bir ekiple öğle yemeği yerken konu siyasete geldi. Hillary Clinton’ı destekleyen MacDowell, düşüncelerini masadakilerle paylaşırken, Morales ise ona tepki gösterdi. İki oyuncu, seslerini yükseltip hararetli bir tartışmaya girince ortalık gerildi.FAIRLY LEGAL -- Episode 210 "Set Blogger Visit" --Pictured: -- (Photo by: Alan Zenuk/USA Network)

MORALES BiLGiSAYARI PARÇALADI

Gergin tartışma öyle bir noktaya geldi ki Esai Morales, öfkesini önünde duran dizüstü bilgisayarı masaya fırlatıp parçaladı. Andie MacDowell’ın tartışma sırasında sakinliğini koruyup, olay büyümesin diye masadan kalkması dikkatleri çekti. Bilgisayarı masaya sert bir şekilde vuran Morales’i, yanındaki korumaları zor sakinleştirdi. Sakinliğini koruyan Andie MacDowell, çantasını alarak mekanı terk etti.

 

 

“TRUMP’IN SAFLIĞINI SEVİYORUM”

Esai Morales, tartışma sonrası yaptığı açıklamada, “Hillary Clinton içten pazarlıklı ve tehlikeli, Donald Trump ise kinci ve egosu yüksek ama içinde barındığı saflığı seviyorum” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]