ANNEM UYURKEN VEDA MI EDİYOR?

annem-uyurken

Yazarımız Gizem Kaboğlu’nun Annem Uyurken’le ilgili kehaneti gerçekleşiyor. “Bir hayal kırıklığı: Annem Uyurken” başlıklı yazısını yazarımız şu ifadelerle bitiriyordu:

“Özetle Annem Uyurken, bu şekilde devam ederse kışı göremez. Kışı görse dahi karşısına gelecek ilk güçlü dizi karşısında tam anlamıyla “çuvallar”. Dileğim bir an önce tutarsızlıkların giderilmesi, dizinin önce türünün sonra odağının netleştirilmesi…”

 

Hümeyra’ya büyük şok! Annem Uyurken bitiyor mu?
Hümeyra’nın başrolünü oynadığı komedi dizisi “Annem Uyurken”in ekran macerasının biteceği ortaya çıktı.

Usta oyuncuların dizilerinin ekran ömrü bu sezon kısa sürdü. Perran Kutman’ın “Canımıniçi”, Erdal Özyağcılar’ın “İki Yaka Bir İsmail” dizisinin ardından Hümeyra’nın başrolünü oynadığı komedi dizisi “Annem Uyurken”in de ekran macerasının biteceği ortaya çıktı. Hümeyra’nın geçen sezondan beri üzerinde çalışılan dizisi iki kez yazılan senaryosu beğenilmeyince çöpe atıldı. Defne ve Mıstık adlarıyla hazırlanan senaryoların ardından “Annem Uyurken” yazıldı. Ancak reytingler Kanal D’yi memnun etmedi. Hümeyra’ya Şükrü Türen ve genç kuşağın yıldızı parlayan isimlerinden Büşra Pekin’in eşlik ettiği diziyi Kanal D’nin bitirme kararı aldığı öğrenildi. “Annem Uyurken”, geçen hafta Star TV’nin Orhan Kemal uyarlaması “Evlerden Biri”nin karşısında aldığı kötü sonuç ile dikkat çekmişti.

Milliyet

 

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Kahraman Hakyemez 23:49

Bu reytingler yüzünden ekranda kalite kalmadı. Gayet güzel bir diziydi ve usta oyuncular ile de oldukça keyifli bir şekilde izlettiriyordu kendisini. Yazık oldu gerçekten.

PELLİNİ 23:49

SİZE KATILIYORUM KAHRAMAN BEY

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]