Analar ve Anneler’in ilk tanıtımı yayınlandı-izle

ATV’nin yeni sezonda çok konuşulacak yeni dizi projesi “Analar ve Anneler”in büyük bir merakla beklenen ilk tanıtımı ATV ekranlarından nihayet izleyiciyle buluştu.

Ay Yapım imzalı dizinin senaryosunu Berkun Oya’nın yazıyor. Analar ve Anneler’in Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü. Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal dizide yer alan oyuncular. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Yeni sezonun, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile çok ses getirecek yapımı olacak “Analar ve Anneler” 1970’li yılları ekrana getirecek. Dizi; birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşayan iki genç anne olan Kader (Hazar Ergüçlü) ve Zeliha’nın (Sinem Kobal) aynı evlat için vermek zorunda kaldıkları savaşı konu alıyor.

Sinem Kobal, dizide üniversite öğrencisi, evli bir genç kadın olan Zeliha karakterini canlandırıyor. Aynı üniversiteden arkadaşı olan Tahsin’e ise Medcezir dizisiyle yıldızı parlayan Metin Akdülger hayat veriyor. Taşrada yaşayan Kader karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü’ye ise genç ve başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe, Mustafa karakteriyle eşlik ediyor.

Ay Yapım imzalı Analar ve Anneler’in yayın tarihi belli oldu. Dizi 22 Ekim Perşembe günü  ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]