“Arkadaşlar İyidir” dizisi ne zaman başlayacak?

Show TV’nin yeni dizi projelerinden olan Ama Arkadaşlar İyidir şimdiden izleyiciler tarafından merak edilen bir dizi olma özelliğine sahip oldu. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği ve yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’nın yaptığı dizinin yayın tarihi belli oldu. Deneyimli oyuncuları bir araya getiren Ama Arkadaşlar İyidir 28 Ağustos Pazar günü Show Tv’de izleyici karşısına çıkacak.

Ama Arkadaşlar İyidir’in oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Melisa Uzun, Akın Akınözü, Su Kutlu, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos’un gibi isimler yer aldı. Bunun yanında genç isimlerden olan Neslihan Yeldan, Didem İnselel, Ahmet Mekin ve Ece Dizdar gibi diğer isimlere eşlik edecek.

ARKADAŞLAR İYİDİR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini çarpıcı bir dille ekrana taşımaya hazırlanan “Arkadaşlar İyidir” 28 Ağustos’ta Show TV’de ekran macerasına başlayacak.

Show TV’de başlayacak olan Arkadaşlar İyidir bu sezon ekrandaki en yeni gençlik dizisi olarak dikkat çekiyor. Dizi özellikle genç izleyici kitlesini ekran başına çekmeyi amaçlıyor.

ARKADAŞLAR İYİDİR GENÇ İZLEYİCİLERİ YAKALAYABİLECEK Mİ?

En çok merak edilen konuların başında ise dizinin alacağı reytingler. Kuşkusuz Arkadaşlar İyidir’in izlenme oranları kendi kaderini de belirlemiş olacak. Dizinin diğer bir özelliği ise yeni ve genç oyunculardan oluşan bir proje olması. İsimsiz oyuncuların performansı da dizinin geleceğini olumlu ya da olumsuz etkileyecek gibi gözüküyor.

Arkadaşlar İyidir’in ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Ayrıca dizinin müziklerinde ünlü Gripin grubunun imzası vardı.

İşte Gripin’in yorumuyla Arkadaşlar İyidir tanıtımı:

 

ARKADAŞLAR İYİDİR OYUNCULARI

Oyuncular: İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Aslı Melisa Uzun, Neslihan Yeldan, Didem İnselel, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Ahmet Mekin ve Ece Dizdar

Yaratıcı Yönetmen: Zeynep Günay Tan
Senaryo: Ekin Atalar
Yapım: O3 Medya

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]