Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu

Altın Palmiye Ödülleri tapılan törenle sahiplerini buldu….

Marehan Convention Center’da  düzenlenen ödül törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Erman Toroğlu, Ümit Karan, Ertuğrul Sağlam, İlker Ayrık, Eşref Kolçak, Nuri Alço, Yusuf Sezgin, Yılmaz Köksal, Haldun Dormen, Sümer Tilmaç, Mehmet Coşkundeniz, Ahmet Çevik, Coşkun Sabah, Sinan Vardar, Wilma Elles, Yavuz Seçkin, Mehmet Aslan gibi  iş, sinema, kültür, sanat, spor ve basın dünyasının önemli isimleri katıldı. Sinema, spor, basın, kültür, sanat, yaşam ve kent dallarında 63 isme ise ödül verildi.

“Yeşilçam Ödülleri” kategorisinde Sinema Oyuncuları Derneği Başkanı Yusuf Sezgin, Eşref Kolçak, Yılmaz Köksal, Nuri Alço, Bahar Öztan, ‘Yeşilçam 100’üncü Yıl Onur Ödülü’ne layık görüldü.

CNN Türk Haber sunucusu Burak Törün, Yılın Erkek Haber Sunucusu Ödülü; Posta Gazetesi yazarı Mehmet Coşkundeniz ise 30’uncu Meslek Yılı Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Kültür, Sanat ve Yaşam kategorisinde ise, tiyatro ve sinema oyuncusu Haldun Dormen Yaşam Boyu Onur Ödülü aldı. İlker Ayrık, ‘Yılın Sinema Ödülü’nün; sinema ve dizi oyuncusu Wilma Elles, ‘Yılın Kadın Sinema Oyuncusu Ödülü’nün; sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aslan ise Altın Palmiye Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

Türk sinemasının unutulmaz i,smi Kemal Sunal da ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne sahip olurken, Türk sinemasına adını altın harflerle yazdırmış isimlerin yer aldığı slayt gösterisi, davatliler tarafından dakikalarca alkışlandı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]