Alman Turistlerin Türkiye’de en çok tercih ettiği oteller hangileri?

Türkiye’nin en popüler otelleri listesinde Alanya sınıfta kaldı. Ünlü Alman iş ve turizm dergisi FWW aralarında Türkiye’nin de bulunduğu dünyanın en çok turist çeken ülkeleri hakkında bir sıralama yaptı. Türkiye’deki listede bu yıl da Alanya yer almadı. İşte Alman turistlerin Türkiye’de en çok tercih ettiği 10 otel.

FWW tarafından oluşturulan, Türkiye, İspanya ve Yunanistan’ın en popüler otellerinin sıralandığı Hotelometer listesi açıklandı. İki haftada bir yayımlanan Hotelometer listesinde Alman turistlerin en popüler otelleri sıralandı. sıralıyor. Alman seyahat acenteleri ve online rezervasyon motorlarının kullandığı Traveltainment rezervasyon sistemindeki tüm aramaları temel alan araştırmada IT şirketi TrevoTrend tarafından sağlanan veriler genel, aileler, çiftler, yalnız seyahat edenler ve yıldız derecelendirmeleri gibi farklı kategorilere ayrıldı.

Türkiye’ye az da olsa talep artışı var!

29 Mayıs-11 Haziran dönemi baz alındığında Alman turistlerin Türkiye talebinde önceki dönemde yaşanan güçlü artışların, yerini hafif bir artışa bıraktığı belirlendi. Aynı dönemde, Alman turistlerin Mısır talebi ılımlı, İspanya ve Yunanistan talebi ise hafif artış gösterdi.

Bu dönemki Türkiye listenin zirvesine geçtiğimiz dönem 6. sırada yer alan Delphin Diva yerleşti. Geçtiğimiz dönemin birincisi Delphin Imperial ise büyük bir düşüş yaşayarak listede ancak 9. sırada kendisine yer bulabildi. Listenin ikinci sırasına geçtiğimiz dönemin üçüncüsü Royal Alhambra Palace yer alırken; geçtiğimiz dönemin yedincisi Kirman Belazur 3. olarak sıralandı. P Side Star Resort dördüncü, Royal Seginus beşinci, Side Corolla ise onuncu sıradan listeye giriş yaptı. rimaSol Hane Garden, Side Breeze ve Royal Wings ise listeden düşenler arısnad yer alıyor.

Sıra Otel Konum

1. Delphin Diva- Lara

2. Royal Alhambra Palace- Çolaklı

3. Kirman Belazur -Boğazkent

4. Side Star Resort -Gündoğdu

5. Royal Seginus -Lara

6. Victory Resort Hotel -Çolaklı

7. Adalya Artside -Evrenseki

8. Oleander Hotel -Kumköy

9. Delphin Imperial -Lara

10. Side Corolla -Kumköy

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]