Alman Bunte dergisi Türkiye’yi öve öve bitiremedi

Almanya’nın ünlü haftalık magazin dergisi Bunte’nin dünkü ekinde “Cennet çok yakında” spotu ile verdiği haberde Türkiye’ye övgü…

Türkiye’ye 3 sayfa ayıran dergi, ülkemizi adeta  öve öve bitiremedi. “Haydi Türkiye’ye gidiyoruz” başlığı ile haberi veren Bunte, yaz sezonunda hem ucuz hem de konforlu tatil paketleri, kültürel zenginlikleri, yemekleri, alışverişi ve daha birçok tatil avantajı bulunan ülkemiz için övgü dolu ifadeler kullandı.

Almanya’nın 500 bin tirajı ile  yaklaşık 4 milyon okuyucuya ulaşan haftalık magazin ve haber dergisi Bunte, ülkemizi yakından ilgilendiren haberinde”Türkiye artık uluslararası jet-set sosyetesinin vazgeçilmez ülkesi oldu. Türkiye ucuz komforlu, lüks, tatil paketi sunulan ülke dışında zengin kültürü, tarihi, mutfağı, alışveriş imkanlarıyla adeta Maldiv adalarını aratmıyor. Antalya, Alanya, Side, Belek muhakkak görülmeli, gezilmeli” ifadelerine yer verildi.

Fotoğraflarla Bodrum kalesi, Side Apollon tapınağı, İzmir-Çeşme plajı, Bodrum ve Belek’ten çekilen görüntülere geniş yer verdi. Dergi, Fethiye’de Hillside tatil klübüyle hediyelik eşyaları, Türk baklavasını kalori bombası olarak tanıttı.

Ayrıca Bunte, Türkiye’ye gelen ünlüler arasında top model Salma Hayek, Bar Refaeli, Hollywood yıldızı Milla Jovovich, milyarder François-Henri Pinault gibi çok sayıda ünlülerin Türkiye müdavimi olduğunu yazdı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]