Reklam

ALLAH VERSİN CEM YILMAZ!

 

cem-yilmaz1

6 ayda 30 milyon TL kazanan ünlü kim?

Temmuz ayında sahne alacak olan komedyenin beş gösteri için 3 milyon lira kazanacağı belirtilirken oynayacağı reklam filminden de 5 milyon dolar aldığı iddia edildi.

Komedyen Cem Yılmaz adeta para basıyor. Sanatçı bir yandan şovlarına başlayarak bir yandan da reklamlarda boy göstererek cebini dolduracak. 15 şehirde sahne aldığı Avrupa turnesinden sonra ara vereceği düşünülen sanatçı gösterilere devam kararı aldı.

Temmuz ayında hayranlarıyla buluşacak olan Yılmaz bu şovlardan servet kazanacak. Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi’ndeki gösterisi için hazırlanan ünlü komedyenin merakla beklenen bu beş gösteri karşılığında 3 milyon lira kazanacağı belirtildi.

REKOR TRANSFER

Uzun zamandır Türk Telekom firmasının reklam yüzü olan Yılmaz rekor fiyatla transfer oldu. Bir bankanın reklamları için kamera karşısına geçecek olan ünlü komedyenin bu transferden 5 milyon dolar aldığı iddia edildi.

Toplam 35 milyonu kaptı Manken Ahu Yağtu’yla evlenen Yılmaz, ocak ve mayıs aylarındaki şovlarından 10 milyon, Avrupa turnesinden 12 milyon lira kazandı. Komedyen son altı ayda 35 milyon lirayı hesabına ekledi.

Bugün

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün