Alişan’ın sitemine Gülben Ergen ne cevap verdi?

Show TV’de ekrana gelen “Her Şey Dahil”programının başarılı ikilisi Alişan ve Çağla Şikel’in uzun süredir konuk almak istedikleri Gülben Ergen’in Herşey Dahil’e değil Melek Baykal’ın programına çıkması ikilinin sabrını taşırdı.

‘GELİRİM’ DEMİŞTİ

Alişan konuyla ilgili sıkıntısını canlı yayında paylaştı. “Aynı kanalda çalıştığımız dönemde onun programına gitmiş ve sezon sonu için programımıza davet etmiştik. Kendisi ‘Tabi ki gelirim, gelmez olur muyum hiç’ diyerek bizleri uğurladı. Sene başında kendisiyle görüştüğümüzdeyse ‘Ben size göz kırpacağım’ dedi ancak göz falan kırpmadı.” diye açıklama yapan Alişan, kırgın açıklamasına şöyle devem etti:

“BİZE DÖNMEDİ BİLE”

“Ardından bizlere farklı zamanlarda sözler verdi, ‘Kitabım çıksın geleceğim, albümüm çıksın geleceğim’ dedi… Ancak baktık ne gelen var ne giden. Gülben Ergen’den bahsediyorum ki yanılmıyorsam çıkardığı kitabının adı da ‘Öğrendim ki’… İyi insanların sözü yemindir. Biz sizi iyi bir insan biliyoruz. Söz verdiniz ama gelmediniz. Belki buradan söylememem lazımdı ama çok kırıldım. En çok kırıldığım konuysa ona Çağla’yla gönderdiğimiz mesajlara olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapmaması oldu. En azından gelmeyeceğim diyebilirdi.”

GÜLBEN ERGEN’DEN YANITI GELDİ

Gülben Ergen, Alişan’ın sitem dolu sözlerinin üzerinden çok geçmeden hakkında konuşulanlara Twitter hesabı üzerinden cevap verdi.

Duydukları karşısında yaşadığı kırgınlığı attığı mesajlarla belirten Gülben Ergen’in açıklamaları şöyle:

alisan-gulben-aciklama

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]