Magazin

Alişan adeta ateş püskürdü: “… Hesabını sormazsam adam değilim!”

Bir sitede Alişan’ın daha önce yılbaşı ile ilgili söylediğine yer veren “fake” sözler yüzünden sosyal medyada lince uğradı. Ünlü yorumcu,  yapılan bazı yorumlara ve de küfürlere sosyal medya Twitter hesabından adeta ateş püskürdü. Alişan kendisine ait olmayan sözlere yer veren siteyi mahkemeye vereceğini açıkladı.

KÜFÜR VE HAKARETLERE SERT CEVAP VERDİ

Alişan, Twitter’da TT (Trend Topic) oldu. Nedeni ise, bir sitede Alişan’ın söylediği iddia edilen sözlere yer verilmesiydi. Söz konusu siteye göre Alişan’ın yılbaşını kutlayanlarla ilgili olarak  “Bunlar Müslüman değil. Kafir, zındık, hayasız. Meke’nin fethi kutlu olsun” söylediği iddia ediliyordu. Sitenin bu içeriği sosyal medyada çokça konuşuldu. Alişan bu olayla Twitter’da çok konuşulanlar listesine hızlı bir giriş yapmış oldu. Alişan sitenin içeriği silelim paylaşımına oldukça sert tepki gösterdi.

ALİŞAN: “MAHKEMEYE VERDİM BİLE SİZİ!”

Bunun üzerine Alişan, sosyal medyada linç edildi. Konuyla Twitter hesabından açıklama yapan Alişan, kendisini şu sözlerle savundu:

“Kaç kişisiniz? Kime çalışıyorsunuz? Amacınız ne? bilmiyorum ama, bunun hesabını ve bana edilen küfür ve hakaretlerin hesabını sizden sormazsam adam değilim? Edilen hakaretleri, küfürleri de silebiliyor musunuz? Ben gerçek dışı değil, gerçekten mahkemeye verdim bile sizi! Hakime savcıya anlatırsınız, biz gerçek dışı şeyler yazıp insanlara hakaret ettiriyoruz sonra da eğleniyoruz okuyup dersiniz!”

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı