Ali Ağaoğlu’nun paralarını saymak Ekin Olcaytoya pahalıya mal oldu

Canlı yayında Ali Ağaoğlu’nun paralarını saymak Ekin Olcayto’nun CNN Türk’te yeni başladığı işten kovulmasına neden oldu.

30 Nisan’dan itibaren CNN Türk’te “Bazı Şeyler” isimli programı sunmaya başlayan başarılı sunucu Ekin Olcayto’nun CNNTürk macerası tam 23 gün sürdü.

Olcayto, yaptığı açıklamada Ali Ağaoğlu ile diyaloğu nedeniyle kovulduğunu ifade etti. Olayto, kararın kendisi için de sürpriz olduğunu söyledi.

“CEBİNİZDE NE KADAR PARA VAR?” SORUSU SONUN BAŞLANGICI OLDU

Ekin Olcayto’nun stüdyo konuğu olarak aldığı Ali Ağaoğlu’na “Cebinizde ne kadar para var” sorusunu yöneltmesi ve bu soru üzerine de ünlü işadamının cebindeki parayı çıkarıp Olcayto’ya saydırmasının kanal yönetimini rahatsız ettiği haber veriliyor.

Ekin Olcayto, CNNTürk’teki programına son verilmesiyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“YENİ PROJELERDE YAKINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE”

“CNNTürk’le yollarımız ayrıldı. Programla ilgili karar benim için de sürpriz oldu. Çünkü reytinglerimiz gayet iyi gidiyordu.
Bana gerekçe olarak, ilk programda Ali Ağaoğlu’yla yaşanan kısa bir diyalog söylendi. Programımız haber kanalında yayınlanan ama siyaset konuşulmayan bir programdı.

Hayatın öteki renklerini ekrana taşıyordu. Yeni bir açılımdı. Belki de bu açılım fikrinden vazgeçildi.

Aynı çizgideki işleri farklı mecralarda yapmaya devam edeceğim. Başka bir TV kanalında yeni projelerle yakında görüşmek üzere.”

İşte, Ekin Olcayto’nun CNNTürk macerasının bitmesine neden olan o diyaloglar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]