Ali Ağaoğlu’dan skandal sözler

Ali Ağaoğlu Central Park İstanbul lansmanında yaptığı bir konuşmada öyle şeyler söyledi ki; deyim yerindeyse yeni bir Ağaoğlu skandalına imza attı. Taksim İstiklal Caddesi’nde 19 Mart’ta meydana gelen elim facianın ardından Ağaoğlu öyle sözler söyledi ki yer yerinden oynadı. Neydi bu “Gül bıraktım.” muhabbeti ayrıntılar medyabey’de.

Ali Ağaoğlu İstiklal saldırısıyla ilgili son yaşadığı bir anıyı anlattı. Konuşmasında öyle sözler vardı ki ne yenir ne de yutulur cinstendi. Ama en çok tepki çeken cümlesi ise kuşkusuz  “Millet fakir karanfil bırakıyor, ben gül bıraktım” oldu.

İstiklal Caddesi’nde meydana gelen IŞİD militanının intihar saldırısının ardından, eşi ve çocuğu ile olay yerine giderek gül bıraktığını söyleyen Ağaoğlu, sonrasında ailesi ile birlikte yaşamın içine karıştığını belirterek  “Hayat devam etmeli, devam edecek. Kabuğumuza çekilmeyeceğiz. Terörü lanetliyorum. Terörün istediği insanların korkarak evlerine çekilmeleri” dedi ama asıl tepki çeken sözleri bu değildi tabiki.

15 senedir İstiklal’e gitmiyormuş!

Ali Ağaoğlu  “O gün de benim ortanca hanımın doğum günüydü. Ona sözüm vardı, Boğaz’a yemeğe götürecektim. Bir anda aklıma şey geldi. Açıkçası kanıma dokundu. Aldım hanımı, oğlanı da aldım. Aşağı yukarı 15 senedir de ben İstiklal Caddesi’ne hiç gitmemiştim. Hem benim için güzel bir nostalji oldu. Gittim, hanımla, çocukla olayın olduğu yere. Millet fakir, karanfil bırakıyor. Ben gül bıraktım.”

Sosyal Medyadan Ağaoğlu’na büyük tepki!

Ağaoğlu’nun açıklamaları sosyal medyada bir anda patlama yaptı. Twitterda TT olan bu sözler ve ilgili video üzerine kullanıcılar tepkilerini dile getirdiler. Kullanıcılar öncelikle Ağaoğlu’nun çok normal bir durummuş gibi “Aldım beni ortanca hanımı…” sözlerine tepki gösterdiler. Ardından “Bir nostalji yaşamak istedim” sözleri böyle bir olaydan sonra neyin nostaljisi tepkilerine sebep oldu. Son cümle ise Ağaoğlu’nun skandalının cilasıydı: ” Gittim, hanımla, çocukla olayın olduğu yere. Millet fakir, karanfil bırakıyor. Ben gül bıraktım.”

Kamuoyunda bir tepki de Ağaoğlu’nun bu açıklamalarını gülerek dinleyen ve alkışlayan seyircilere geldi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]