Aleyna Tilki’den şaşırtan karar…

Yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki, yapılan yorumları önemsediğini açıkladı. “Kendimde eksik olan yanları değerlendirip düzeltmeye çalışıyorum. Artık kulüplerde sahneye çıkmayacağım.” şeklinde konuşarak herkesi şaşırttı.

Alkollü mekanlarda sahneye çıkması yasaklanan Aleyna Tilki, önceki akşam bir giyim markasının yeni sezon ürünlerini tanıttığı bir davete katıldı.

ALEYNA TİLKİ: “ARTIK KULÜPLERDE SAHNEYE ÇIKMAYACAĞIM.”

Aleyna Tilki katıldığı davette gazeteciler tarafından yöneltilen sorular şu şekilde açıklık getirdi: “Her şey çok güzel gidiyor, Emrah Karaduman ile yaptığımız şarkı 98 milyon kere izlendi. Yaklaşık iki ay oldu şarkımız çıkalı ve sokaktan çok iyi tepkiler alıyorum.‘”

‘HER ŞEY HUKUĞA UYGUN ŞEKİLDE OLACAK

Kendisine yapılan eleştirileri nasıl karşıladığıyla ilgili soruya cevap veren Aleyna Tilki, “‘Yapılan bütün yorumları önemsiyorum. Kendimde eksik olan yanları değerlendirip düzeltmeye çalışıyorum‘ yanıtını verdi. Gece kulüplerinde çıkması, yaşının küçük olması nedeniyle yasaklanan Tilki, ‘Evet, kulüplerde çıkmayacağım. Biz her şeyi hukuka uygun şekilde yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.‘” şeklinde açıklama yaparak herkesi şaşırttı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]