Alem FM’den örnek kampanya

Alenm FM’den örnek kampanya…Alem FM sponsorluğunda gerçekleşen anlamlı sosyal sorumluluk projesine şarkıcı Altay da destek verdi.

Alem FM sponsorluğunda Plato Meslek Yüksekokulu El Uzat Kulübü sorumlularından Gülcan Kandemir Sağan ile Macide Yıldırım tarafından hayata geçirilen “Yarınlarımıza El Uzatalım”, Türkiye’de ihtiyaç sahibi olarak belirlenen okulları ziyaret ederek kırtasiyeden kıyafet yardımına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.IMG_7905
Öncelikli olarak Mardin, Batman, Van ve Diyarbakır’da toplam 11 okul ile başlayan kampanyada, Alem FM ve Türkmedya ailesinin de desteğiyle yıl sonuna kadar toplam 1000 köy okuluna ulaşılması planlanmakta.

Birçok ünlü sanatçının desteklediği “Yarınlarımıza El Uzatalım” sosyal sorumluluk kampanyasına, ünlü sanatçı Altay da destek verdi. Konya Halkpınar Seydi Fakılı İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Altay ve Alem FM DJ’leri, Alem FM tulumlarını giyerek okulun iç ve dış boyasını yapmak üzere işe koyuldular. Minik yürekler, okullarına yapılan yardımlarla daha iyi şartlarda eğitim görme fırsatı elde ederken köylerine gelen bu renkli ekiple şarkılar söyleyerek okullarını yenilemenin sevinciyle keyifli bir gün geçirdiler.

Alem FM ve Yarınlarımıza El Uzatalım Ekibi Ne Zaman, Nerde?
6-7 Nisan – Konya
8 Nisan – Isparta
9 Nisan – Burdur
16 Nisan – 20 Mayıs – Siirt, Batman, Muş, Gaziantep, Urfa ve diğer doğu illeri

IMG_2321

Yardımlarınız için;

Yarınlarımıza El Uzatalım Kampanyası kapsamında; hikaye kitapları, TEOG, LYS-LGS kitapları, A4 kağıtları, yazıcı, spor malzemeleri (basketbol-futbol topları), temizlik malzemeleri, ecza dolabı, ilkyardım malzemeleri, okul iç-dış boyası için iç-dış cephe boyaları gibi birçok ürüne ihtiyaç bulunduğundan yarınlarımıza şekil verecek çocuklarımız için gelecek her yardım kabul ediliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]