Albüm hazırlığında olan Bergüzar Korel yeni bir farkındalığa daha imza atıyor…

Karadayı dizisinden sonra dinlenmeye çekilen Bergüzar Korel yine sosyal sorumluluk projesiyle adından söz ettirecek.

Oyuncu, yüzü olduğu şampuan markasının desteği ile meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla sergi açmaya hazırlanıyor.

Daha önce de pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer alan güzel oyuncu proje kapsamında meme kanserini atlatmış güçlü kadınların fotoğraflarına sergisinde yer verecek.

KOREL’İN CAZ ALBÜMÜ YOLDA

Sergi için hazırlanırken aynı zamanda gelirini hayır kuruluşlarına bağışlayacağı caz albümünün çalışmalarına da devam ediyor.

Nisan da müzik severlerin beğenisine sunulacak albümün kapağı ortaya çıktı.

Sezen Aksu’nun müzik dünyasına kazandırdığı 12 unutulmaz eseri kendine has yorumlayacak olan sanatçı, bu parçalara da caz yorumu getirecek. Daha önce rol gereği birçok kez şarkı söylese de ilk kez bir albüm yapmanın heyecanını yaşayan güzel oyuncunun bu çalışması ise 15 Nisan’da müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

BERGÜZAR KOREL SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNİN ARANAN İSMİ

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından olan Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızları olan Bergüzar Korel başarılı oyunculuğunun yanı sıra pek çok sosyal sorumluluk projesinde faaliyet göstermektedir.  Daha önce Yapı Kredi ve TEGV işbirliği ile hayata geçirilen Okuyorum Oynuyorum projesin de çocuklarla Sokak Tiyatroları düzenledi onlara oyuncu koçluğu yaptı. Ayrıca oyuncunun LÖSEV için sevgi kurabiyeleri yaptığı Down Sendromlu çocuklar için çalışmalar da bulunduğu da biliniyor.

Kendisinin bu çalışmalarından etkilenen hayranları da oyuncunun yer aldığı sosyal sorumluluk projelerine katılarak destek olmakta.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]