Televizyon

AKİF BEKİ VE YİĞİT BULUT’UN ADRESLERİ BELLİ OLDU

akif beki-yigit bulut

Beklentiler doğru çıktı. Akif Beki Demirören grubuyla anlaşırken Yiğit Bulut ise Kanal 24’ün başına geçti…

Akif Beki Demirören Grubu’na televizyon kurmaya hazırlanıyor. Kanal 24’ün başına geçen Yiğit Bulut da Star Gazetesi’nde köşe yazacak

Milliyet ve Vatan gazetelerinin sahibi Demirören Grubu, bir televizyon ve radyo kanalı kurmaya hazırlanıyor. Demirören Grubu, TV kanalı ve radyo istasyonu için çalışmalara start verdi.

Gruptan yapılan açıklamada; ‘Demirören Holding, medya sektöründeki yatırımlarını büyütme ve çeşitlendirme stratejisi doğrultusunda bir televizyon kanalı ile radyo istasyonları kurma kararı almıştır’ denildi. Açıklamada, görsel ve işitsel medya sektöründeki yeni yatırımların kuruluş ve koordinasyonu görevini de Kanal 24 Genel Yayın Yönetmeni Akif Beki’nin yürüteceği belirtildi.

Bir süre Başbakan Erdoğan’ın danışmanlığını da yapan Beki’nin adı daha önce Milliyet ve Vatan gazeteleri için geçmişti.

Yiğit Bulut’da 24 TV’nin Başına Geçiyor

Star Gazetesi’nde köşe yazacak olan Bulut ayrıca 24 TV’nin de başındaki isim olacak..

Medyada kritik görev almalar ve görev değişiklikleri yaşanıyor. Daha önce 24 TV’nin başında görev yapan Akif Beki, bu görevinden ayrılmıştı. Dün medya kulislerinde sıcak bir gelişme yaşanmış Beki, Vatan ve Milliyet gazetelerini satın alan Demirören Grubu’nun yeni kurulacak TV ve radyolarının başına getirildiği açıklanmıştı. Öte yandan Beki’nin, Radikal Gazetesi’nde de köşe yazıları yayınlanıyor.

YİĞİT BULUT 24 TV’NİN BAŞINA GEÇİYOR

Uzun bir sessizliğin ardından medya dünyasına hızlı bir dönüş yapan Yiğit Bulut, Star Gazetesi’nde köşe yazmaya başlayacak. Bir çok Anadolu ilinde AK Parti teşkilatlarında paneller veren Yiğit Bulut, Akif Beki’nin 24 TV’deki görevine getirildi. Artık 24 TV’nin başındaki isim Yiğit Bulut olacak.

birlesikbasin.com

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün