GündemManşetYaşam

Ahmet Maranki suç duyurularına ve ödediği yüksek cezalara isyan etti:”Hainler içimizde!”

Alternatif Tıp konusundaki çalışmalarıyla bilinen Ahmet Maranki, geçtiğimiz günlerde hakkında suç duyurusunda bulunulduğu için savcılığa ifade vermek zorunda kalmıştı. Maranki’den bu olayla ilgili açıklama geldi. Maranki’nin açıklamasında ünlü tarihçi İlber Ortaylı’nın parodi(fake) hesabından bir alıntı yapması ise oldukça manidardı.

MARANKİ ÖDEDİĞİ YÜKSEK CEZALARDAN DERT YANDI

Maranki, yaptığı açıklamada günlük hayatta maruz kaldığı suç duyurularından yakındı. Ünlü alternatif tıp uzmanı Ahmet Maranki sosyal medya hesabından konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Televizyonlarda meydanlarda valiliklerde belediyelerde yaptığımız konuşmalarda arkalarından hemen birileri suç duyurusunda bulun orada birinci sırayı Tabipler birliği ikinci sırayı sağlık bakanlığı üçüncü sırayı bakanlıklar bu alıyor sırasıyla bugüne kadar 50’ye yakın suç duyurusu yaşadık… Ha sanmayın sakın ahlaka mugayir Çıplak kadın pazarlamak, esrar satmak, vatan hainliği yapmak, askerimizi karalamak, şehitlerimiz de alay etmek, vatana millete bayrağa devlete karşı çıkmak Allaha şükür hiçbirisi bunlardan değil ne mi diye merak ediyorsunuz zencefil yeyin öksürüğe iyi gelir…, Yeşilçay için antioksidandır…? Evet bunlardan Türkiye cumhuriyeti devletine şikayet eden Tabipler Birliği’nin ve sağlık Bakanlığının ve ticaret Bakanlığının kararları gereği yargısız infazla 70 bin tl ceza ödedik kalubelâ zamanı değil daha bir ay önce ak partinin sağlık bakanlığı bilim kurulu tarafından peygamber efendimiz yemeye tuzla başladı tuzla bitirirdi Türk töresinde tuz mukaddestir tuz radyasyonu alır yıkanan bedeninizde sürün başınıza bacağınıza.. 150.000 TL sorgusuz ceza yedik hem de millet afrin’de Şehitleri ile meşgulken görüyorsunuz değil mi bilim kurulları nelerle uğraşıyor gel de İlber ortaylı ya hak verme… O mahkemelerde savcılarımız sağ olsunlar bunlarla ilgili üniversitelere Türkiye Cumhuriyeti’nin Tabipler birliği üyesi doktorlarına eczacılara yani okumuş adamlarına bunların bilimsel bir izahı var mı doğrumudur diye sordular… Daha da uzun tabii ki gelen cevaplar da onlarca cevaptan bir tanesinden müspet cevap alamadık devlet tamamen Sekülerist-dinsiz kadroların elindeydi çünkü biz bunu hep söylemiştik ama dinleyen yoktu ancak kendi başlarına gelince anlayacaklar.. İşte gördüler… Kim kimin yanında… Peki devletin sağlık bakanlığı bilim kurulu nda ki doktorlar değişti mi? Sualimizi halkın Seçti başkan başkomutan cumhurbaşkanımız Recep tayyip erdoğan ve başbakanımız binali Yıldırım ha değişen hiçbir şey yok Hiya net ortaylı’nın dediği gibi anadolu sarayının ve devlet sarayının içinde halen en yüksek seviyede sizleri koruyanları yok etmek için bütün gücüyle tahribata devam ediyor istiyorsanız dosyalarımızı gönderebiliriz sizlere görün hainler kimler! İçimizde!!?”(*)

(*) Açıklama düzeltilmeden aynen alınmıştır…

Etiketler
Daha Fazla Göster

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı