Magazin

Ahmet Kural: “Sıla erkeğe ve kadına şiddete bayılır”

Mahkeme çıkışında sıcağı sıcağına açıklama yapan ünlü oyuncu Ahmet Kural, "Sıla erkeğe ve kadına şiddete bayılır. Olayın peşini bırakmayacağım" diyerek Sıla'ya meydan okudu.

Şarkıcı Sıla ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan olayla ilgili davanın ikinci duruşması bugün gerçekleştirildi. Mahkeme Ahmet Kural’ın tanıklarını dinlemeyi reddetti. Oyuncu bu durum karşısında gerginleşince sesini yükseltti ve Sıla’ya karşı bazı suçlamalarda bulundu. Mahkeme sonucunda Ahmet Kural, 16 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı

AHMET KURAL: “”ARTIK BU BİR İNTİKAM DAVASI”

Ahmet Kural, adliye çıkışında sıcağı sıcağına açıklama yaptı.  Kural, “Sıla erkeğe ve kadına şiddete bayılır. Olayın peşini bırakmayacağım” diyerek Sıla’ya meydan okudu.

Mahkeme sonrası açıklama yapan Kural, “Ceza yok. Şiddette kesinlikle bulunmadım ama bu iki sevgili arasında olan bir şeydi. Benim daha önceden yaptığım bir hatanın belgesini almış gelmiş buraya elinde sallıyor. Ayrıca ağıt yakıyorum diye Anadolu Kadınlarına saygısızlık yaptı. Ağıt Anadolu’da ölünün arkasından yakılıyor. Bu saygısızlık. Kendisi erkeğe de kadına da şiddet uygulamaya bayılır. Hem psikolojik hem de fiziki şiddet. Bu bir intikam davası artık. Bu mevzu burada bitmedi. Temyize gideceğiz.”

Ahmet Kural Sıla ve Hazer Amani ilişkisi için de ‘Benden sonrası Tufan arkadaşlar’ açıklamasında bulundu.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün