Ahmet Kural cephesinden Sıla’nın darp raporuna 3 itiraz

Geçtiğimiz  günlerde İstanbul Adliye Sarayı’na gelerek Sıla’nın hakkındaki iddiaları için ifade veren ünlü oyuncu Ahmet Kural’ın Sıla’nın darp raporuna 3 noktada itiraz ettiği haber veriliyor. Sabah’ın haberine göre; Ahmet Kural, Sıla’nın verdiği ifadeye ve rapora itiraz etti. İşte Ahmet Kural’ın darp raporundaki itiraz ettiği konuların detayları…

AHMET KURAL’DAN SILA’YA ÜÇ KRİTİK SORU

Sıla’yı darp etmediğini iddia eden Ahmet Kural, Sıla’nın aldığı darp raporunun Adli Tıp Kurumu’ndan değil, olaydan iki gün sonra Maslak’taki özel bir hastaneden alındığını ileri sürerek üç kritik soru yöneltti.

*’Darp raporunu neden Adli Tıp’tan değil, özel bir hastaneden aldı?’

*’Darp varsa neden 100 metre ilerideki karakola gitmedi?’

*’Madem şiddet gördü, başvuruyu neden olaydan iki gün sonra yaptı?’

Ünlü oyuncu Ahmet Kural, adliye önünde basın mensuplarına konuyla ilgili açıklama yapmış Sıla ile arasında geçenlerle ilgili olarak şöyle konuşmuştu: “Konuyla ilgili açıklamayı sadece resmi makamlara yapacağım. İçeride ifademi verdim, Türk adaletine güveniyorum. Benim için her konuda yeni bir başlangıç. Böyle bir olayın içinde olduğum için herkesten tekrar özür diliyorum. Asılsız iftira, yargısız infaz yapanlara şunu söylüyorum; haksız olmak haksızlığa uğramaktan daha acıdır.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]