Medya

Ahmet Hakan’dan sonra Özay Şendir’den itiraf geldi…Medyada Nusret’e kıl olanlar kulübü giderek kalabalıklaşıyor

Ünlü kasap Nusret, ABD’nin New York şehrindeki restoranının soruşturmaya uğramasıyle yeniden gündemde. Milliyet yazarı Özay Şendir, Ahmet Hakan’ın Nusret’e “kıl” olmasını köşesinde değerlendirdi. Kendisinin de Nusret’in tavırlarınıa kıl olduğunu itiraf eden Şendir, “Ahmet Hakan ve Nusret’e kıl olmak” başlıklı yazısında, Ahmet Hakan’ı başka bir açıdan eleştirdi.

İKİ İSİM DE NUSRET’E “KIL” OLANLAR ARASINDA

Ahmet Hakan’ın bir yazısında “Çok üzülürüm” başlığı altında kaleme aldığı listeye “Nusret Amerika’da tutarsa” başlığını eklemesini eleştiren Özay Şendir, Nusret’in tavrına kendisinin  de “kıl” olduğunu ifade etti. Ama bunun Nusret’in ABD’de başarısız olmasını istemeyi gerektirmediğinin altını çizdi.

Özay Şendir, bu yazısında yaptığı itirafla Nusret’e kıl olan yazarlardan birisi olduğunu ortaya koymuş oldu. Geçmişte Oray Eğin de benzer tavrıyla dikkat çekmişti.

İşte, Özay Şendir’in Ahmet Hakan’ı eleştirdiği o yazısı:


ÖZAY ŞENDİR/MİLLİYET-CADDE

Ahmet Hakan, ‘Çok Üzülürüm’ diye yaptığı listeye “Nusret Amerika’da tutarsa” maddesini de eklemiş. Nusret’in haline ve tavrına kıl olmak ayrı şey ki, bu konuda ben de Ahmet Hakan’dan farklı düşünmüyorum. Ancak Nusret’e kıl olmak, New York’ta Türkiye’ye ait bir markanın başarısız olmasını istememi gerektirmiyor. Bugün New York’un en iyi et restoranları arasında Arjantin ve Kore markaları var.

Neden Türkiye’den de bir isim bilinir olmasın? Hani Kemal Kılıçdaroğlu bir vatandaşa, “Git kendini Saray’ın önünde yak” dediği zaman, haklı olarak eleştirmişti ya Ahmet, kurduğu cümle de eleştirdiği cümle kadar talihsiz oldu…

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün