AHMET ÇAKAR’LI VAR MISIN YOK MUSUN’DA GERİ SAYIM

Endemol’ün, 14 yıldır altı kıtada, 69 ülkede, 142 sezon yayını ile Dünyanın En Çok Yayınlanan TV Programı ünvanına sahip “efsane yarışması” “VAR MISIN YOK MUSUN” Show TV’de11 Eylül Çarşamba akşamı SHOW TV’de başlıyor.

Show TV’de canlı yayınlanacak olan, “VAR MISIN YOK MUSUN” Türkiye’de yayınlandığı 500’e yakın bölüm boyunca, yaklaşık 22 Milyon lira ödül dağıtarak, Türk televizyonlarında kırılması imkansız bir rekora da imza atmıştı.

Çok yakında Ahmet Çakar’ın sunumuyla Show TV’de canlı yayınlanacak “Var Mısın Yok Musun” yeni sezonda bir çok yeniliğe daha imza atacak.

“Var Mısın Yok Musun” yeni formatında, www.varmisinyokmusun.com.tr sayfasını canlı yayın sırasında ziyaret edenler TV ile aynı anda yarışacak, kazandıkları puanlarla yarışmanın ön elemesine hem öncelikli katılım, hem de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar.

Türkiye’nin en kolay para kazandıran efsane yarışması “Var Mısın Yok Musun” kendi kanalında Ahmet Çakar farkıyla, 11 Eylül Çarşamba akşamı saat 23.30’da; 12 Eylül Perşembe ve 13 Eylül Cuma akşamları ise saat 20.00’de canlı yayınla SHOW TV’de izleyicileriyle buluşuyor…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]