Ahmet Çakar ve Serhat Ulueren’den Aziz Yıldırım’a sert tepki

 Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın olay basın toplantısına tepkiler gecikmedi. Yorumcu Ahmet Çakar, Yıldırım’ın kendisine yönelik sözlere sert yanıt verdi. Şansal Büyüka ve Serhat Ulueren de Yıldırım’ın açıklamalarına tepki gösterdiler.

Ahmet Çakar, Aziz Yıldırım’ın açıklamalarına Beyaz Futbol’dan cevap verdi. Ahmet Çakar, Yıldırım’ı diktatörlükle suçladı. Çakar, Fenerbahçe başkanının başarısızlıkları gölgeleme çabası içinde olduğunu ifade ederk 20 milyon Fenerbahçe taraftarlarını aptal yerine koymaya çalıştığını söyledi.

Çakar, şunları söyledi:

“18 Nisan 2016 Fenerbahçe için acı bir gün… Bugün 45 dakika 1 saat boyunca Aziz Yıldırım suçlayıcı, hedef gösterici konuşmasını yaptı. Hiç bu olayları yaşamayan, suçlanmayan ve hedef gösterilmemiş insanlardan biri olmasam bile.. Ahlaksız dediği, şu dediği, bu dediği insanların haksız olduğunu düşünsem bile. 20 milyon Fenerbahçeli’ye soruyorum. Fenerbahçe şampiyonluğun 5 puan gerisinde, Aziz Yıldırım bir diktatöryal yönetim olarak şunu çok iyi yapıyor. 1- gündem değiştiriyor. 2- muhalif seslere çok tehditkar konuşuyor.3- Manasız yere çok suni düşmanlar yaratıyor. 4- Medyaya gözdağı veriyor.”

20 MİLYONA APTAL MUAMELESİ YAPIYOR

“Bu tipik bir diktaröryal yönetim şeklidir. 20 milyon gönül vermilş Fenerbahçeli’yi, 20 milyon insana aptal muamelesi yapıyor. Yapılan abuk sabuk transferler sebebiyle kovduğu Terraneo’nun sebebi Rasim mi, Şansal mı? Sen koltuğunu ilelebet korumak, mevcut başarısızlıkları, yaptığın hataları örtmek için Femnerbahçe’nin yetiştirdiği değerleri mundar edip, Fenerbahçe’nin tarihine geçmiş hocaları ahlaksızlıkla suçluyorsun. Antrenör getirirken risk aldım dedin. En büyük hatayı nerede yaptı Fenerbahçe senin malın değil, 20 milyonun malıdır. Fenerbahçe senin deneme tahtan değildir. Fenerbahçe’yi deneme tahtası gibi kullandın.Kimse 100 küsür milyon çınarı deneme tahtası yerine koyamaz. 2 spor yorumcusu, 2 antrenörü hedef göstererek, gördüğümüz o çığın gelmesini engelleyemez..”

360 TV’de Telegol programının moderatörü Serhat Ulueren de Başkan Yıldırım’ın açıklamalarına tepkiliydi.,
ULUEREN’DEN YILDIRIM’A: YÜREĞİN YETİYORSA KARŞIMA ÇIK!

Serhat Ulueren, Başkan Aziz Yıldırım’a yüklendi. Yıldırım’ı diktatörlükle suçlayan Ulueren, Fenerbahçe başkanına, “YÜreğin yetiyorsa çık karşıma, teke tek konuşalım” çağrısı yaptı.

“‘Ne kadar paralelci varsa, Allah bildiği gibi yapsın.Aziz Yıldırım iddialarını ispat edemezse dünyanın en büyük yalancısıdır. Yüreğin yetiyorsa karşıma çık, teke tek konuşalım..” konuşalım diye ekrandan Yıldırm’a çağrı yapan Ulueren; “Aziz Yıldırım’ın yüreği yetiyorsa, birazcık cesareti varsa, çıkar karşıma, bire bir konuşuruz. Böyle bir diktatör edası olamaz. Kimsin sen ya? Sen o kulübün sahibi değilsin.”

 

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım’ın Ersun Yanal hakkındaki sözlerine Lig TV’de Maraton programını sunan Şansal Büyüka da karşılık verdi.

Şansal Büyüka, “Ben Aziz Yıldırım’ın bugün sonuçlar nedeniyle ‘Afedersiniz’ diyeceğini sanıyordum ama, başkan yine kendisi dışında herkese verdi veriştirdi. Biz de üstümüze düşen payı aldık. Her kulübe saygı duyduğumuz gibi Fenerbahçe’ye de saygı duyuyoruz. Polemiklere ve tahriklere de asla takılmayız. Düşüncelerimizi sizlerle paylaşacağız” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]