Televizyon

Ahmet Çakar Sinan Engin’i adeta çıldırttı(video)

Beyaz TV’nin dikkat çeken futbol yorum programı Derin Futbol dün gece yine gergin anlara sahne oldu. Konu önümüzdeki hafta oynanacak Fenerbahçe- Beşiktaş derbisiydi. Derbinin tartışıldığı programda eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar’ın sivri açıklamaları tansiyonu bir anda yükseltti.

Ahmet Çakar, Fenerbahçe-Beşiktaş maçının derbi olmadığını söylemesiyle Sinan Engin sinirlerine hakim olamadı ve canlı yayında bardak fırlattı.

Ahmet Çakar, Pazar günü Kadıköy’de oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi için ‘Yan sanayi’ yorumunu yaptı. Moderatör Ertem Şener ve Sinan Engin’in tepkisi üzerine sözlerini ağırlaştıran Çakar, FB-BJK derbisi için bu sefer de ‘ Özür diliyorum Sinan alınmış. Beşiktaş-Fenerbahçe derbi bile değildir, derbiciktir. Türkiye’nin derbisi Fenerbahçe-Galatasaray derbisidir.’ ifadesini kullandı.

Ahmet Çakar’ın bu sözleri stüdyoyu karıştırırken, moderatör Ertem Şener ünlü yorumcudan özür dilemesini istedi. Bu sözler üzerine Çakar ‘ Az bile söylemişim. Yan sanayi değil, derbicik değil, İstanbul’da oynanacak olan Sarıyer-Fenerbahçe maçından bir kademe daha yüksek’ diye konuştu.

Çakar’ın Beşiktaş hakkında söylediği ifadeler, Sinan Engin’i sinirlendirirken ünlü yorumcu bir anda çılgına döndü. Sinirlerine hakim olamayan Sinan Engin, ‘Yeter artık’ diyerek önünde bulunan bardağı duvara fırlattı.

İşte o gergin anlar:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün