Ahmet Çakar Kanal D’nin hangi yarışmasını sunacak?

Kanal D’de yeni bir yarışma programı başlıyor. “Para Odası” adlı yarışmayı sürpriz bir isim Ahmet Çakar sunacak. Çakar, haberi sosyal medya hesabından paylaştı.Ahmet Çakar; “Artık bir yarışma programı sunmanın zamanı geldi. Pazartesi saat 20.00 de Kanal D de Para Odası… Kaçırmayın büyük olay var.” diye yazdı.

TAMER KARADAĞLI SUNUYORDU

Para Odasını oyuncu Tamer Karadağlı sunuyordu. Yeni bölüm ve bölümlerde yarışmayı sunacak isim Ahmet Çakar olarak belirlendi.

Para Odası’nın, ikinci bölümünün ilk grubunda büyük ödülü kazanmak için yarışmaya Kırklareli’nden katılan Hüseyin Bölükbaşı, Direksiyon Eğitmeni Emine Arslan ve Pilates Öğretmeni Ayça Turan yarışacak.

Para Odası yarışmasında her bölüm iki büyük final yaşanacak. Programın ikinci perdesinde de yine birbirinden iddialı üç yarışmacı olacak.

Bu bölümde emekli Adil Ciner, ev kadını Ferda Akın ve Müzik Öğretmeni Fatma Erkan büyük ödül için soruları doğru tahmin etmeye çalışacaklar.

Bu üç iddialı ve renkli yarışmacıdan 7 sorunun sonunda gecenin son süper finaline çıkacak, o ana kadar kazandıkları rekor para ödülünü final sorusuyla kazanabilecekler mi? bölümü yarışmanın en heyecanlı anı olacak.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]