Ahmet Çakar, Aziz Yıldırım’ı topa tuttu!

Eski hakem Ahmet Çakar, Aziz Yıldırım’ın medyaya yansıyan ve geniş yer bulan açıklamalarının açıklamalarının üzerine sosyal medya hesabından Başkan Yıldırım’a ağır göndermeler yaptı. Ahmet Çakar ‘Aziz başkan haklı tabi ki..’ diye başlayan ifadelerinde medyayı hedef alan Aziz Yıldırım’ı sert ifadelerle eleştirdi.

Köşeli ve sert üslubuyla spor kamuoyunun dikkatlerini her zaman üzerine çekmeyi başaran Ahmet Çakar, Yıldırım’ın özellikle basın hakkındaki sert sözlerine verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı:

“AZİZ BAŞKAN HAKLI TABİ Kİ…”
“Aziz başkan haklı tabi ki. Alanya, Kayseri, Başakşehir, Bursa ve Osmanlıspor kayıplarının sebebi şerefsiz spor basınıdır.”
“Aziz başkan haklı tabi ki. Şampiyon Ersun Yanal’ı kovan ardından da ben olduğum sürece Ersun ve Aykut olamaz diyen de alkolik spor medyasıdır.”
“Aziz başkan haklı tabi ki. Ersun hocadan sonra İsmail Kartal’ı hoca yapan sonra onu da kovup Vitor’u getiren de spor medyasındaki köpeklerdir”
“Aziz başkan haklı tabi ki. Vitor ve komisyoncu Terranao’yu getiren sonra Terranao’yu kovan, sakat Van Persie’yi transfer eden şerefsiz medyadır”
“Aziz başkan haklı tabi ki. Ligin başlamasına 3 gün kala Vitor’u kovup emekli olmuş Dick’i getirip ve ona bayramlarda izin veren de medyadır”
“Aziz başkan haklı tabi ki. 3 Temmuz’da takımına sahip çıkan ama başarısızlıkta da protesto hakkını kullanan taraftarı medya bağırtmıştır”
“Aziz başkan haklı tabi ki. Kovduğu ya da sattığı Sow, Stoch, Salih, Emenike gibi oyuncuları tekrar geri getiren de aşağılık medyadır.”

“Sonuç şu… Aziz başkan spor medyasına yine taciz ateşi açtı. Medyadaki arkadaşlar uykuda olduklarından obüs ile biraz karşılık vereyim dedim”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]