Adnan Oktar’ın Silivri’de yaptırdığı villa görenleri büyülüyor

Adnan Oktar’ın Silivri’de yeni inşa edilen lüks çiftlik evinin fotoğrafları görenleri şaşırttı. Sosyal medyada paylaşılan lüks çiftlik evin fotoğraflara ilişkin “Silivri’de inşa edilen çiftlik evlerinin dekorasyonuyla hiç gitmediği halde, en ince detayına kadar Sn. Adnan Oktar ilgilendi” mesajı da yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Gelen haberlere göre Adnan Oktar, Silivri’de lüks çiftlik evi yaptırdı. Adnan Oktar ve cemaatine ait olan A9 kanalının Facebook hesabından paylaşılan fotoğraflarda, lüks çiftlik evi tanıtıldı.

Fotoğraflarla birlikte yapılan açıklamaya göre; lüks çiftlik evinde, dinlenme köşkü, Silivri’nin en büyük yapay göleti, şelale, Osmanlı stilinde dizayn edilmiş kayıklar, yapay göl kenarında Osmanlı köşkü, çiftlik evinin arka bahçesinde büyük süs havuzu, göl manzaralı seyir köşkü, Botanik Yaz Bahçesi’nin içinde yer alan altında balıkların yüzdüğü cam zeminli yemek bölümü, Osmanlı el sanatının sergilendiği dev yeşil taht, altın varaklı üzerinde detaylı ahşap işlemelerin yer aldığı büfe ve dev akvaryum yer alıyor.

İşte Adnan Oktar’ın yeni lüks çiftlik evinden fotoğraflar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com