Yerli Dizi

ADINI FERİHA KOYDUM DEVAM EDECEK

Feriha

Sezon finali derken Adını Feriha Koydum’la ilgili sürpriz haberler geliyor. Star Gazetesi’nden Asabi Adam’ın diziyle ilgili ilginç haberi…

 

Adını Feriha Koydum Sürecek

Ben demiştim ya da ‘ben yazmıştım’ diye böbürlenen kalem sahiplerinden çok hoşlanmam.Cuma günü ‘Adını Feriha Koydum’ ciddi bir senaryo değişikliğiyle yoluna devam edebilir demiştim, Cumartesi açıklama geldi:“Dizi Feriha’sız olarak devam edecek…” Hem sevmiyorum diyorsun hem de aynı şeyi sen yapıyorsun demeyin, bunu bir haberin anatomisini anlatmak için yazdım.

Dizinin devam edebileceği bilgisi gelir gelmez hemen yapımcı şirketin sahibi Fatih Aksoy’u aradım. “Bir toplantıdayım, sana hemen dönüyorum” dedi. Aksoy sözünün eri adamlardandır, döneceğimderse döner ama sayfa ne kadar bekler ki? Beklemedi, ben de bilgiyi kaynağından doğrulatamadığım için dizi devam edebilir diye yazdım. Fatih Aksoy aradığında “İftara çağırsam sahura geleceksin abi” diye sitem edip, bilgiyi doğrulattım ama heyhat…Televizyon dünyası oynaktır, her kulisi bilgi diye yazarsanız şapa oturursunuz.

Bunları anlattıktan sonra şapa oturmayacağım bir kulisi yazayım. Show Tv yeni sezonda ilk 4’te değil dizileriyle başa güreşen bir kanal olma stratejisi belirlemiş.Fatmagül’ün Suçu Ne? bitiyor, Öyle Bir Geçer Zaman Ki’den Ali Kaptan ayrılıyor, yani kağıtların yeniden dağılacağı sezonda hesaplar liderlik için yapılıyor.

Asabi Adam / Star

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün