ADINI FERİHA KOYDUM BİTİYOR MU?

çağatay

Adını Feriha Koydum dizisinin Emir’i Çağatay Ulusoy, dün akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Ulusoy’un ‘Adını Feriha Koydum’ ile ilgili açıklaması izleyiciyi şoke edecek.

Adını Feriha Koydum dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy, dün akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ulusoy, “Dizi sonlara doğru yaklaşıyor” açıklamasını yaptı.

Ayaklıgazete.com’un haberine göre, Ulusoy’un mekandan yalnız ayrılması basın mensuplarının dikkatlerinden kaçmazken, “Her zaman yalnız gezmiyorum ama bu seferlik böyle’’ oldu diye konuştu.

ÜZGÜNÜZ!

Show Tv ekranlarında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisiyle ününe ün katan Çağatay Ulusoy dizisinin biteceğini söyledi. ‘’Dizi sonlarına doğru yaklaşıyor, hepimiz üzgünüz çünkü çok güzel bir ekiple çalışıyorduk.’’ dedi.

YENİ PROJELER İÇİN GÖRÜŞMELERE BAŞLAMIŞ!

Çağatay Ulusoy yeni dizi tekliflerini değerlendirdiğini dile getirdi. Ulusoy “Yeni bir dizi için görüşüyoruz, çok fazla tüyo vermem ama romantik komedi olacak ve yine Show Tv’de yayınlanacak’’ diye konuştuktan sonra arabasına binerek evinin yolunu tuttu.

 

gazete5.com

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]