SurvıvorTelevizyon

Acun’u çıldırttılar, Serkay-Semih, diskalifiye mi olacak?

Survivor 2016 serüveni daha öncekilere hiç benzemiyor. Survivor’da özellikle marjinal adam olarak ilan edilen Semih Öztürk ile gönüllüler arasındaki kavga ilk günden beri hiç hız kesmeden devam ediyor. Bu gece yine böyle bir kavganın sesleri gümbür gümbür geliyor. İşte 23 Mayıs Survivor fragmanı ve Semih-Serkay kavgası, diskaliye mi geliyor?

https://www.youtube.com/watch?v=3vhX3jqMPGk

Serkay ile Semih arasındaki gerginlik ilk günden beri bitmiyor. Serkay mı Semih mi kavgayı başlattı, çamur oyununda çamura yatan kim oldu bütün bu soruların cevabı 23 Mayıs günü Pazartesi günü (bugün) yayınlanacak olan Survivor 2016’da cevabını bulacak.

Zafer’den sonra yeni diskalifiye mi geliyor. Acun’un daha önce direkt müdahale etmediği olaylar düşünüldüğünde bu kavgada bu kadar büyük ses tonuyla haykırmasının sebebi büyük bir darp olayının olması mı?

Ünlüler cephesinde bu hafta gergin geçiyor. Potaya Atakan ve Yunus çıktı. Sosyal medyada Atakan’ın Yunus karşısında elenmesinin ihtimali olmadığı belirtiliyor. Potaya çıkacak 3. veya 4. isim kim veya kimler olacak. Semih ile Serkay da potaya girer mi?

Çamur oyunundan sonra Serkay’ın kaybetmiş olması ve Semih ile bu yüzden birbirlerine girdikleri (muhtemelen Semih’e karşı bir top fırlatıldığı) yönünde yorumlar sosyal medyada günün konusu olması özelliğini koruyor.

Survivor 2016 fırtınası TV8 ekranlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor. Kıbrıs finaline tam tamına bir ay kaldı. Haziran ayının sonunda büyük final yaşanacak. Ancak sayılı günler kala adada gerilim her dakika daha da artmaya devam ediyor. Semih kişisel dokunulmazlık ödününü kazanıp Atakan’ın adını yazdı. Konseyde ismi en çok yazılan ise Yunus Günçe’ydi.

 

Dananın kuyruğu bu akşam kopacak!

Bu gece oynanacak 2. dokunulmazlık oyunu sonrasında adadan gitmesi muhtemel diğer isim ya da isimler ünlülerden mi yoksa gönüllülerden mi olacak merakla bekleniyor. Survivor’da bu hafta elenecek isimi ise Salı günü yani yarın belli olacak. Gözler bu akşam yapılacak konseyde.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı