ACUN MEDYA DERYA BÜYÜKUNCU’NUN İDDİASINA NE CEVAP VERDİ?

Survivor’da iki sezon önce yarışmanın birincisi olan Derya Büyükuncu, hakkında sözleşmesinde yeraldığı halde İşitme Engeklliler Derneği’ne 250 bin lirayı vermediği gerekçesiyle Acun Medya tarafından eleştirilmiş ve otalıktan kaybolmakla suçlanmıştı.

Sözcü gazetesine röportaj veren Büyükuncu medyada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını Acun Medya’nın yükümlülüklerini yerine getirmediğini sözleşmede öngörülen ödemelerin zamanında yapılmadığını iddia etti.

Medyada haber yapıldığı gibi telefonunu değiştirmediğini ve kayıplara karışmadığını ifade eden Büyükuncu 2o yıldır ABD’de yaşayan bir insanın oraya kaçmış gibi gösterilmesinin hata olduğunu belirtti.

Derya Büyükuncu’nun yaptığı açıklamanın ardından Acun Medya’dan jet cevap gecikmedi.

Acun Medya Genel Koordinatör’ü Ebru Atasav imzasıyla yapılan açıklamada. Derya Büyükuncu’ya yapılması gereken ödemenin Acun Medya’nın değil Show TV’nin sorumluluğunda olduğu dile getirildi.

Açıklama şöyle:

“Derya Büyükuncu’nun Survivor yarışmasından kazandığı ödülün ödemesi Show TV’nin sorumluluğundadır. Acun Medya’nın bu ödeme ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır.”

Ebru ATASAV
Acun Medya Genel Koordinatörü

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]