Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı TV8,5’ta hangi programlar yayınlanacak?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yeni kanal TV8,5’un yayın profili yavaş yavaş belli oluyor. TV8,5’ta neler yayınlanacak sorusu cevabını buldu. Acun Ilıcalı, bu akşam yayınlanan O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında TV8,5 ile ilgili önemli detaylar verdi. İşte, TV8,5’un ne kanalı olacağı ya da kanalda hangi programların yer alacağı haberinin detayları…

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye’de yeni kanalı ile ilgili önemli ipuçları verdi. Ilıcalı’nın açıklamalarına göre TV8,5 kanalında, Amerikan güreşleri, Kick Box ve de boks maçları yayınlanacak. Net bir tarih vermeyen Ilıcalı, sadece yakında demekle yetindi.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda yeni kanalda sadece spor kanalı olmayacağı bilgisini paylaşmış yeni bir eğlence kanalı oluşturma peşinde olacağını ifade etmişti.

TV8,5’ta futbol tartışma programı olmayacağının altını çizen Ilıcalı, futbolda gerilim ve teröre varan algının bir parçası olmayacaklarını belirtmişti.

Yeni kanalın sadece spor kanalı olacağı yönündeki algının yanlış olduğuna kaydeden Ilıcalı, yeni içeriklerle birlikte kanalı sevilen bir eğlence kanalı haline getirmek istediğini ifade etmişti.

Yeni kanal TV8,5’un televizyonculuk sektörüne neler katacağı merak ediliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]