Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’den çok konuşulacak yerli dizi hamlesi

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalından yerli dizi hamlesi…Kanalı satın aldıktan sonra  ‘Bana Baba Dedi’, Maral ve en son Gençlik Başımda Duman gibi çok sınırlı sayıda dizi yayınlanan kanalda yeni sezonda farklı bir açılıma gidilerek yeni dizi projelerinin hayat bulacağı konuşuluyor. Kanalda henüz hangi dizinin yayınlanacağı ve başrolünde kimler olacağı bilinmiyor.

HABERİ OYA DOĞAN DUYURDU

Vatan gazetesinden Oya Doğan TV8’de yeni sezonda harıl harıl yerli dizi projeleri için çalışmanın başladığını köşesinden duyurdu.

Oya Doğan “Yeni sezonda diziler yapmaya hazırlanan kanal başta biraz zorlansa bile eğer bu kararın arkasında durur, çabuk pes etmez ve iyi projeler sunarsa uzun vadede karşılığını alacaktır. İzleyici TV8’de dizi izlemeye alışık değil! O nedenle TV8’in gelecek sezon en çok ihtiyacı olan şey sabır olacak. ” diye yazdı.

YERLİ DİZİLERE SICAK BAKMIYORDU

Baştan beri dizi projelerine çok sıcak bakmayan Acun Ilıcalı’nın bu kararını gözden geçirdiği ve sonunda dizi olayına sıcak bakmaya başladığı konuşuluyor.

Bugüne kadar TV8’de yayınlanan başrollerini Aras Bulut İynemli ve Hazal Kaya’nın paylaştığı iddialı dizi Hazal da iş yapmayınca dizi erken final kararı almıştı. Maral’dan sonra yerli dizi projelerinin hayata geçmesi iyi sekteye uğramıştı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]