Acun Ilıcalı’dan sıkı “Reisçi” olarak bilinen Ömer Turan’a dava

Akit TV’de ekrana gelen programda Acun Ilıcalı hakkında konuşulanlara ünlü televizyoncunun sessiz kalmadığı ortaya çıktı. Söz konusu programda Akit gazetesi Haber Müdürü Murat Alan, Reza Zarrab’ın ABD’ye Acun Ilıcalı’nın özel uçağı ile gittiğini öne sürmüştü.

SOSYAL MEDYADAN ACUN ILICALI’YA YÜKLENDİ

Murat Alan, uçakta Acun Ilıcalı’nın da olduğunu iddia ederken savcılara da çağrı yapmayı da ihmal etmemişti. Programın ardından konuşulanlarla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Ömer Turan, Acun Ilıcalı’ya da iddiaları sormuştu. Olayın ardından Ilıcalı’nın Ömer Turan hakkında şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Ömer Turan şikayet üzerine ifade verdi.

“BU BENİM ANAYASAL HAKKIM”

Ömer Turan, savcılığa verdiği ifadesinde, “bir gazeteci ve siyaset bilimci olarak gündeme bomba gibi düşen bu iddiayı edep dahlinde Acun Ilıcalı’ya sordum. Bu benim anayasal hakkımdır. Acun Ilıcalı cevap vermek yerine bana dava açmış” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan haber nedeniyle Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından çok sert cevap vermiş, kendisine iftira atıldığını kaydetmişti. Ilıcalı;  silah kaçakçılığı, kara para aklama gibi suçları kendisine atfeden  haber sitesine dava açacağını duyurmuştu.

İşte Ömer Turan’ın ifadesi:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]