Acun Ilıcalı’dan Günyüzü köyündeki çocuklara müjdeli haber

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyündeki yaşları 8 ile 13 arasında olan bir grup çocuk, Acun Ilıcalı’dan ilginç bir talepte bulundu.  Survivor yarışma programından etkilenen çocuklar Acun Ilıcalı’dan yarış parkuru konusunda yardım istediler.

Acun Ilıcalı Günyüzü köyündeki çocukların talebine ilgisiz kalmadı. Kişisel sosyal medya hesabından konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Ilıcalı, çocuklara müjde verdi.

Ilıcalı paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Şırnak’ın Günyüzü köyündeki sevgili çocuklar, Survivor köyü haberlerini okudum,Arkadaşlarımız bu hafta gelip parkurunuzu hazırlayacaklar. Dominik’den hepinize sevgiler.”

 

Bahçelerinde kendi imkanlarıyla Survivordakine benzer bir yarışma parkurları yapmaya çalışan çocuklar teneke, araç lastiği, demir, battaniye, odun, briket ve kamyonetlerin kasasından yarış alanı kurdular.

Acun Ilıcalı gibi oyunları yöneten Şahin Oğurlu oyuna başlamadan önce ‘Ünlüler’ ve ‘Gönüllüler’ oluşturdukları iki ayrı takım için oyunu başlatıyor. Kazanan takımlar bir şey alamadan akşam vakitlerinde evlerine dağılıyor.

ACUN ILICALI’DAN SURVİVOR’DAKİNE BENZER YARIŞ PARKURU İSTEDİLER

Çocuklardan 11 yaşındaki Rabiya Roza Ediş, “Ben burada Acun ağabeye rakip çıkıyorum, oynadığımız oyunlar bize gayet iyi geliyor. Bu oyunları oynamamızın nedeni Survivor yarışmasından esinlendiğimiz için televizyonda sürekli görüyoruz bu yüzden hafta sonlarında bu bahçeye gelip akşama kadar oynuyoruz. Kendi imkanlarımızla oyunlar hazırladık ona benzediğine inanıyoruz. Eğlenebileceğimiz oyun, park yeri yok. Acun ağabeyden bize bir oyun parkı yapmasını istiyoruz. Hepimiz onun hayranıyız keşke görme şansımız olsaydı” diye seslendi.

Şimdi gözler, çocukların isteğini geri çevirmeyen Ilıcalı’da…Günyüzü köyü çocukları en yakın zamanda Survivor benzeri oyun sahasına kavuşmayı iple çekiyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com