Acun Ilıcalı’dan bomba Survivor tüyoları, Beyonce konseri

Acun Ilıcalı bugün canlı yayında Survivor Panorama’ya konuk oldu. TV8’de gündüz kuşağında yayınlanan Survivor Panorama için sürpriz konuk olan Acun Ilıcalı Survivor 2016 ile ilgili çok önemli tüyolar verdi. Acun Ilıcalı yarışmacıların Beyonce konserini önden izleyeceklerinin müjdesini verdi, tabi yarışmacıların bundan haberi bile yok.

Acun Ilıcalı Survivor programını, Survivor Panorama programında masaya yatırdı. Seyircilerin sevgi ve saygısının her şeyden önemli olduğunu belirten Acun Ilıcalı reyting matematiksel bir konudur ve benim için problem değildir. Ancak benim derdim reyting değil. Benim için önemli olan seyircinin bu programı benimsemiş ve arkasında olmasıdır dedi. Sadece reyting kaygısıyla iş yapmadıklarını belirten Acun Ilıcalı televizyon programcılığı ve yöneticiliği kariyerinde hep iyi niyetli olduklarını, kimsenin hakkını yemediklerini belirtti. Hataların elbette olduğunu ama bunların asla kötü niyetle olmadığın belirtti.

Acun Ilıcalı özellikle yarışmacılar hakkında sorulan kime daha yakınsınız gibi soruları ya da sizce kim kazanır tarzı soruları yanıtlamadı ve bu programın bir halk oylaması sonucu birinciyi ya da elenecekleri bir program olduğunu bu nedenle bu tür sorulara yanıt vermenin çok da doğru olmadığını belirtti.

Semih-Zafer kavgası ve diskalifiye üzerine

Acun Ilıcalı, Survivor’da en çok sevdiği oyunculardan biri olan Zafer’in diskalifiyesine üzüldüğünü ancak Zafer’in öfke kontrolünden emin olamadıkları için böyle bir karar almak zorunda kaldıklarını, adadaki can güvenliğinin riske edilemeyeceğini vurguladı.

Kıbrıs’ta muhteşem final öncesi Ada birleşme partisi 

Acun Iılcalı Kıbrıs finali ile ilgili sürprizler olacağını belirtti. Öncesinde ise Beyonce konserinin müjdesini verdi. Ayrıca ada birleşme partisinde de Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ın da katılacağı ve jurilik yapacağı bir şarkı yarışması düzenleneceğini duyurdu.

Acun Ilıcalı Survivor programından çok mutlu olduğunu ve eleştirenlere sadece şunu soracağını belirtti. “22 kişi bir futbol topunun ardından koşuyor. Bunun için saatlerce konuşuluyor. Survivor gerçek bir hayat mücadelesi bu konuşulmayacak bir konu mu?”

Acun Ilıcalı programda canlı yayına stüdyoda konuk olan seyircilerin de sorularını cevaplandırdı. Ilıcalı alkışlar arasında stüdyodan ayrıldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]