Acun Ilıcalı’dan Anıl Tetik’in sakatlığı hakkında açıklama

Acun Ilıcalı, sakatlandığı için Survivor All Star’da oyunlarda yarışamayan Anıl Tetik’in durumuna açıklık getirdi.

“Sakatlanan oyuncunun tedavi sürecinin uzaması halinde otomatik olarak yarışmaya devam etmemesi için bir kural yok mu?” şeklinde izleyicilerden gelen bir soruya İnstagram hesabından cevap veren Acun Ilıcalı, Anıl Tetik’in sakatlığı ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Anıl ile ilgili doktor raporu aldık. Eğer doktorumuz Survivor’un sonuna kadar yarışamaz deseydi otomatik olarak elenmesi gerekecekti. Doktorumuz ‘4 haftalık iyileşme süreci var’ dediği zaman kararı yarışmacımıza bırakmıştık. Fakat şu anda doktorumuz 1 hafta içerisinde kısmen, 2 hafta içerisinde ise tamamen oynayabileceğini söylüyor. Unutmayın ki finale kadar en az 7-8 haftası daha olacak ve buradan sonra takdirin seyircide olması gayet adil görünüyor”

Küfürlü konuşmanın diskalifiye nedeni olması ile ilgili başka bir soruyu  da cevaplayan Ilıcalı Küfüre karşı olduğunu ifade ederek; “Ancak maalesef güncel hayatımızda da herkesin bir şekilde stres anında kontrolü kaybettiği anlar olabiliyor. Önemli olan bunun uzamaması. Ben her zaman söylüyorum, bu kadar zor şartlarda ani bir sözsel tepkinin ciddi bir yaptırımı olamaz ancak ısrarı olması halinde mutlaka müdahale edilmeli. Burada doğruları da yanlışları da size göstermek zorundayız, çünkü yarışmacıların adada kalıp kalmalarına izleyici karar veriyor. Bizim böyle durumları izleyiciden gizleme hakkımız olmadığını düşünüyorum. Keşke herkes sinirlerine her zaman hakim olsa ama sinirlerine hakim olamayan yarışmacı da seyirciler tarafından değerlendirilebilmeli” dedi.

İzleyicilerden gelen “Ünlüler kazandığında daha coşkulu anons ettiğinizi ve tebrik ettiğinizi gözlemliyoruz. Doğru mu?” şeklindeki ilginç bir başka soru hakkında ise Acun Ilıcalı:

“Bu kesinlikle doğru değil. O anki yarışma rekabetiyle orantılı olarak ben de heyecanlanabiliyorum. Ancak Survivor’un hiçbir anında Ünlüler veya Gönüllüler ayrımı yapmadım” şeklinde açıklama yaptı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]