Acun Ilıcalı’dan 2017 Survivor kadrosu açıklaması geldi

Survivor 2017 kadrosuna kimler katıldı? Survivor 2017’ye katılan ünlüler ve gönüllüler kimler oldu? Acun Ilıcalı 2017 Survivor kadrosunu açıkladı. İşte 2017 yılında Survivor mücadelesinde yer alan o isimler…

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Survivor 2017’de yer alacak isimleri açıklamaya devam ediyor. Son olarak kadroya katılan isimler ise; Tarık Mengüç, Seda Demir ve ünlü DJ Berna Öztürk olarak açıklandı.

Daha önce de Serhat Akın ve efsane futbolcu İlhan Mansız’ın 2017 kadrosunda yer alacağını Acun Ilıcalı duyurmuştu. Survivor 2017 kadrosu oluşumu devam ediyor. Medyabey olarak gelişmelerin takipçisi olmaya devam ediyoruz.

TV8 patronu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı Twitter’dan Survivor 2017’de yer alacak 3 ismi daha açıkladı. Acun Ilıcalı son attığı tweette

“Şakşuka Tarık olarak bilinen sevilen şarkıcı Tarık Mengüç, Yaprak Dökümü dizisi oyuncularından Seda Demir… ve Ünlü DJ Berna Öztürk de Survivor 2017 kadrosunda. Kendilerine başarılar dileriz.” dedi.

Acun Ilıcalı Survivor 2017 katılacak başka bir ismi ise 28 Aralık günü yine twitterdan duyurmuştu. Ilıcalı “Milli futbolcularımızdan Serhat Akın da Survivor 2017 kadrosunda.. Kendisine başarılar diliyoruz” demişti.

Acun Ilıcalı, daha önce de Mansız’ın kadroya dahil olduğunu şu sözlerle açıklamıştı: “Beşiktaş’ın efsane yıldızı İlhan Mansız Survivor 2017 kadrosuna katıldı, kendisine başarılar dileriz.”

Survivor 2017’de netleşen isimler şu şekilde:

Tarık Mengüç

Seda Demir

Berna Öztürk

Serhat Akın

İlhan Mansız

Furkan Kızılay (henüz resmi açıklama yok)

Survivor 2017 heyecanını Medyabey’den gün gün takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]