Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler tam kadroyu açıkladı, işte o 12 isim…

Survivor 2017 kadrosuna kimler katıldı? Survivor 2017’ye katılan ünlüler kimler oldu? Acun Ilıcalı 2017 Survivor Ünlüler kadrosunun tamamını açıkladı. İşte 2017 yılında Survivor ünlüler mücadelesinde Dominik’te var olma savaşı verecek 12 ünlü isim..

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Survivor 2017’de yer alacak isimleri açıklamaya devam ediyor.  Dün açıklanan isimler Tarık Mengüç, Seda Demir ve ünlü DJ Berna Öztürk olmuştu. Bugün ise diğer isimler de açıklandı.  “İşte ünlüler takımının diğer yarışmacıları…” başlığının ardından Acun Ilıcalı Çılgın Sedat olarak tanınan şarkıcı Sedat Kapurtlu ile milli atlet, kick boks şampiyonu ve dalış şampiyonu olan ve Ünlüler takımında yer edinecek olan ünlülerin de isimlerini açıkladı. Böylece Survivor 2017 Ünlüler takımının tamamı belirlenmiş oldu.

TV8 patronu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı Twitter’dan Survivor 2017’de yer alacak 3 ismi daha açıkladı. Acun Ilıcalı survivor kadro tweettleri… 

İşte ünlüler takımının diğer yarışmacıları…

“Çılgın” lakaplı şarkıcı Sedat Kapurtu, Milli atletlerimiz Sema Apak ile Pınar Saka ve Milli boksörümüz Adem Kılıççı..

Dünya Serbest Dalış rekortmeni Şahika Ercümen ve Dünya Kick Boks Şampiyonu Sabriye Şengül. Tüm yarışmacılarımıza Başarılar dileriz.

Daha önce de Serhat Akın ve efsane futbolcu İlhan Mansız’ın 2017 kadrosunda yer alacağını Acun Ilıcalı duyurmuştu. Survivor 2017 kadrosu oluşumu devam ediyor. Medyabey olarak gelişmelerin takipçisi olmaya devam ediyoruz.

“Şakşuka Tarık olarak bilinen sevilen şarkıcı Tarık Mengüç, Yaprak Dökümü dizisi oyuncularından Seda Demir… ve Ünlü DJ Berna Öztürk de Survivor 2017 kadrosunda. Kendilerine başarılar dileriz.”

Acun Ilıcalı Survivor 2017 katılacak başka bir ismi ise 28 Aralık günü yine twitterdan duyurmuştu. Ilıcalı “Milli futbolcularımızdan Serhat Akın da Survivor 2017 kadrosunda.. Kendisine başarılar diliyoruz” demişti.

Acun Ilıcalı, daha önce de Mansız’ın kadroya dahil olduğunu şu sözlerle açıklamıştı: “Beşiktaş’ın efsane yıldızı İlhan Mansız Survivor 2017 kadrosuna katıldı, kendisine başarılar dileriz.”

Survivor 2017’de netleşen isimler şu şekilde:

1- Adem Kılıçcı (Milli Boksör)

2- Berna Öztürk (DJ)

3- Furkan Kızılay (Havuç Kafa)

4- İlhan Mansız (Futbolcu)

5- Seda Demir (Oyuncu- Yaprak Dökümü Sedef)

6- Serhat Akın (Futbolcu)

7- Sabriye Şengül (Dünya Kick Boks şampiyonu)

8- Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat)

9- Sema Apak (Milli Atlet)

10- Pınar Saka (Milli Atlet)

11- Şahika Ercümen (Dünya Serbest Dalış rekortmeni)

12- Tarık Mengüç (Şakşuka Tarık)

Survivor 2017 heyecanını Medyabey’den gün gün takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]