Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı çiftinin düğün detayları belli oldu. Yılın düğünü nerede ve ne zaman olacak?

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Şeyma Şubaşı’nın evlilikleriyle ilgili detaylar bir bir belli oluyor. Magazin medyasının da yakından takip ettiği evlilik haberleriyle ilgili “ne zaman” ve”nerede” sorularının cevap bulduğu konuşuluyor.Uzun süredir Acun Ilıcalı’yla aşk yaşayan ve bu ilişkiden 4 yaşında Melisa adında bir kızı bulunan Şeyma Subaşı, geçen ay Instagram hesabında evlenme kararı aldıklarını duyurmuş, Ilıcalı’da haberi doğrulamıştı.

ACUN ILICALI-ŞEYMA SUBAŞI’NIN DÜĞÜNÜ FRANSA’DA

Magazin medyasında “Yılın düğünü” gözüyle bakılan haberle ilgili merak edilen konular yavaş yavaş açıklığa kavuşuyor. Evlilikle ilgili ortaya çıkan ve konuşulan detaylara göre  Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, eylül ayında Fransa’da evlenecek.

EVLİLİK HAZIRLIKLARI YAKINDA BAŞLAYACAK

Acun Ilıcalı’nın düğüne Türkiye’den katılacak konuklara özel uçağını tahsis edeceği konuşuluyor. Şeyma Subaşı, şu sıralar Derin Mermerci’nin stil ve moda sitesi gibi bir site açma hazırlığında. Son dönemde tüm vaktini bu konuyla ilgilenerek geçiren Subaşı, sitenin yayına başlamasının ardından düğün hazırlıklarına hız vereceği haber veriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]