Acun Ilıcalı O Ses’i Yunanistan’dan sonra hangi ülkelerde yapmak istiyor?

Milliyet gazetesinin deneyimli spor yazarı Bilal Meşe’yle İlknur Özzengin’in TRT Spor kanalında sunduğu programın konukları Acun Ilıcalı ve kader arkadaşı Esat Yontunç’du. Acun Ilıcalı, özellikle O Ses Yunanistan ve Fenerbahçe ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. O Ses yarışmasıyla ilgili iddialı hedeflerini de izleyici ile paylaştı.

TRT Spor’da, Çarşamba akşamları canlı yayınlanan Spor Bahane adlı programda Özzengin ile Meşe, her hafta spor ve medya dünyasının ünlülerini ağırladığı programın en son konukları Acun Ilıcalı ve ortağı Esat Yontunç’du.

Programın sonuna doğru Bilal Meşe, Acun Ilıcalı’ya, bundan sonrası için hedeflerini sordu.

“O Ses Yunanistan”ın yurtdışındaki ilk prodüksiyonları olduğunu söyleyen Acun, “Yarışmanın ilk bölümü yayınlandı ve Yunanistan’da en çok izlenen program oldu. Bu sonuç bizi acayip mutlu etti. Yunanistan’da olduğu gibi Almanya ve İngiltere’de televizyonlar için prodüksiyon yapmak gibi bir hedefim var artık” dedi.

“UCUZ KURTARDIK”

Fenerbahçeli olduğu bilinen Acun Ilıcalı, F.Bahçe’nin son haftalardaki performansından memnun olduğunu dile getirdi. Ilıcalı, Beşiktaş’ın ise oynadığı futbolu beğendiğini sözlerine ekledi.

Sarı – Lacivertli ekibin eski teknik direktörü Pereira ile ilgili konuşan Ilıcalı, “Teknik direktör kılığında bir adam. Olympiakos’lu arkadaşlarımdan da bilgi aldım. Çok da fazla konuşmayayım onun hakkında. Ucuz kurtulduk. Dick Advocaat ise müthiş bir adam, bayılıyorum ona” dedi.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın bütçesel avantajları nedeniyle Trabzonspor’dan daha iyi kadro kurabildiğini söyleyen Ilıcalı, Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal’a övgüde bulunarak dünyada her takımın bu tarz dönemlerden geçebileceğini, ortada sabır gerektiren bir durum olduğunu belirtti.

TRT Spor Futbol Şahane programında Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç-izle

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]