Acun Ilıcalı O Ses Yunanistan’ın sunucusu Eleni ile ilgili dedikodulara ne dedi?

Acun Ilıcalı ve Acun Medya bugünlerde O Ses Yunanistan programının çekimleri için tatlı bir telaş içinde. Ama ünlü medya patronunun sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğraf sonu gelmeyen dedikoduların kaynağı haline geldi. Ilıcalı, sosyal medya hesabından O Ses Yunanistan yarışmasının sunucusu Eleni Tsagkrinou ile bir fotoğrafını paylaşması bugün sosyal medyada suçlayıcı yorumlara neden oldu. İddialara cevap vermek zorunda kalan Ilıcalı, açıklamasını  sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

ACUN ILICALI: RUHU KİRLİ İNSANLARIN…

‘O Ses Türkiye’ programı yurtdışında ilk sınavına çıkmaya hazırlanıyor.  Programın şuan Yunanistan’daki çekimler başladı. Fakat Yunanistan ekibinden Eleni ile Acun Ilıcalı’nın birlikte çekilen fotoğrafları sosyal medyada ardı arkası kesilmeyen yorumlara neden oldu.

acun

İşte Acun’un o açıklaması:

O Ses Yunanistan ekibimizden Eleni ile çektirdiğim fotoğraf üzerinden çirkin dedikodular üretmeye çalışanlara duyurayım. Yunanista’da çekilen O Ses yarışmasında görev alan ekibi Çeşme’de misafir ettik.Sunucumuz Eleni Tsagkrinou da erkek arkadaşı Vasilis Koumentakos ile bu ekibe katıldı. Sosyal medyanın ürettiği yalanlardan hep uzak durdum. Böyle yalanları üretenleri de hiç muhatap almam, ama ruhu kirli insanların çirkin dedikodularla ekip arkadaşlarımla sevdiklerimi üzmesine de asla izin vermem.”

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]