Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı evliliğinden objektiflere yansıyan özel kareler

O artık Şeyma Ilıcalı… Sonunda yılın düğünü gerçekleşti. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de 250 kişinin katılımıyla gerçekleşen törenle dünyaevine girdi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın nikahı Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda kıyıldı. İşte yılın düğünü hakkında tüm detaylar…

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde moda tasarım öğrencisi iken, ödül töreni için okullarına Acun Ilıcalı gelir. Törende daha önce mankenlik deneyimi olan Şeyma Subaşı baş manken olarak yürür ve Ilıcalı’nın ilgisini çeker…. Subaşı’nı o dönem televizyonda yayınlanan “Var mısın Yok musun?”adlı yarışmasına davet ettirir. Ve dün nikah masasında sona eren büyük aşkın ilk tohumları o andan sonra atılmaya başlar. 2014 yılında bir kız çocukları (Melisa) olan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı 18 Eylül 2017 Pazartesi günü dünya evine girdi.

Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından an be an düğün hazırlıklarını, bekarlığa veda partisini, Acun Ilıcalı’nın damatlık provasını paylaştı. İşte nikahtan ilgi çeken kareler ve bugün yapılacak düğün öncesi son hazırlıklar…

Acun Ilıcalı gelin hanımı almak için helikopterle geldi.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı birlikte nikahın kıyılacağı Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’na gittiler.

Büyük aşk nikah masasında…

Acun Ilıcalı mutluluğuna imzayı atıyor…

Acun Ilıcalı’nın şahitliğini yakın arkadaşı Esat Yontunç yaparken; Şeyma Subaşı’nın şahidi ablası Kübra Subaşı oldu.

İmzalar atıldıktan sonra helikopterle St. Tropez’e dönüldü. Çift, Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de 250 kişinin katılımıyla gerçekleşen törenle dünyaevine girdi.

Subaşı’nın gelinliğini 26 yaşındaki stilist, Zimmerman dikerken; Johanna Ortiz’in el yapımı aksesuarları ile şıklık tamamlandı.

Şeyma Subaşı, nikah sonrasında akşam yemeğinde giydiği elbiseyi Instagram hesabından “Naeem Khan’ın İlkbahar/Yaz 2018 kreasyonundan akşam yemeğine hoşgeldiniz elbisem. Bu muhteşem parçayı ilk kez giyen kişi olduğum için çok şanslıyım” mesajıyla paylaştı.

Şeyma Subaşı’nın başına taktığı taç, Amerikan Çağdaş Sanatı’nın önemli isimlerinden, Georgia O’Keeffe’nin tablolarındaki çiçeklerden ilham alınarak tasarlandı.

Bettina Machler’in organizasyonuyla başlayan nikah, yemek ile devam etti. Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı çiftinin nikahtan sonra verdiği akşam yemeğine spor ve televizyon camiasının birçok ünlü ismi katıldı. Fatih Terim de ünlü çiftin nikah yemeğine katılanlar arasındaydı.

Düğün bugün!

Davetillerinin yol yorgunu olacaklarını düşündükleri için düğünü nikahtan bir gün sonra planlayan Ilıcalı çifti bugün yaklaşık 250 davetlinin katılımıyla dünyaca ünlü Byblos Hotel’in diskosunda parti düzenleyecek.

Şeyma Subaşı’nın nikah öncesi paylaşımları sosyal medyada yankı uyandırdı

Mutluluğunu ve heyecanın an be an sosyal medya hesabından paylaşan Subaşı, gelinliğini gelinlikli paylaşımına “Normalde bütün ekibe teşekkür etme kısmı son gün yapılırken ben ilk olarak buradan iki mükkemmel insana teşekkür etmek istiyorum. Yetenekleriyle sadece Türkiye de değil dünya da çok kısa sürede adını duyuracak olan iki özel arkadaşım benim saçımdan ayakkabıma aksesuarımdan elbiseme en önemlisi de gelinliğime kadar beni baştan aşağı hazırladılar. Kendimi rahatlikla onlara teslim ettiğim, benim ruhumla look’larimi muhteşem bir şekilde eşleştiren DavetCokElbisemYok sahipleri Eda Franci & Seda Yenigün’e sonsuz teşekkür ederim.” notunu iliştirdi.

 

Acun Ilıcalı damatlık provası

Düğün davetiyesinin sadeliği göz doldurdu

Şeyma Subaşı’nın seçtiği davetiyenin sadeliği dikkat çekti. Davetiyede 9 Ağustos’a kadar katılımın bildirilmesinin gerektiği yazıyordu.

Davetliler 18 Eylül’de THY’den kiralanan özel uçakla misafirleriyle birlikte Fransa’nın Nice kendine gittiler.

Bekarlığa veda partisinden renkli kareler de sosyal medyadan paylaşıldı

Şeyma Subaşı bekarlığa veda partisi için “20 kız arkadaşım katıldı. Herkesin çok eğlendiği bir parti yaptık” notuyla mutluluğunu paylaştı.

 

Gelin hanım yola çıkıyor

Şeyma Subaşı uçağa binmeden hemen önce verdiği poza, “Sakin olun, gelin yolda” yazdı.

Uçakta Subaşı ve Ilıcalı’nın isimleri yazılıydı. Gelin hanım uçakta ilk kutlama pastasını da kesmiş; “Özgürlük” ve “Başladık” notlarıyla birçok paylaşımda da ardı ardına gelmişti.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]