Acun Ilıcalı: “Hedefim dünyayı ele geçirmek!”

Acun Ilıcalı, TV8’de Hakan Ural ve Seda Akgül’ün sunduğu Gel Konuşalım programında O Ses Türkiye’den Survivor’a hatta yabancı ülkelerde yaptıkları programa varıncaya kadar geniş konularda değerlendirmeler yaptı. Sözü yurt dışında ABD’de ve Kuzey Avrupa’da yapacakları program projelerine getiren Ilıcalı oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Tecrübeli televizyoncu” Hedefim dünyayı ele geçirmek” diye konuştu.

ACUN ILICALI’NIN YENİ HEDEFİ ABD VE AVRUPA

Yurt dışında çok başarılı projelerin altına imza attıklarını anlatan Ilıcalı, “benim motivasyonum bunlar değil. Önümüzdeki hafta çok önemli görüşmelerim var. Belki de Amerika’nın dört büyük kanalından birinde olacağız. Sonra Kuzey Avrupa hedefimizde. Stratejik olarak bu ilki bölgeyi ele geçirebilirsek oradan Doğu’ya doğru devam ederiz. Hedefim dünyayı ele geçirmek.” şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE’DE BİRÇOK BAŞARIYA İMZA ATTIM”

Bu duruma mental olarak hazır olmadığını söyleyen Ilıcalı, Türkiye’de kendisini heyecanlandıracak bir başarının kalmadığını da ifade etti. Geçtiğimiz hafta ABD’de bir kanaldan arandıklarını söyleyen Ilıcalı, görüşme teklifinin karşı taraftan geldiğini kaydetti.

İşte, Acun Ilıcalı’nın kendi kanalında yaptığı o iddialı açıklamalar:

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]