Acun Ilıcalı, Fatih Altaylı’yı telefonla neden aradı?

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın telefonla kendisini aradığını yazdı. Peki Acun Ilıcalı, Fatih Altaylı’yı neden aramıştı? İşte, Fatih Altaylı’nın kaleminden; Acun Ilıcalı’nın yaptığı ilginç açıklamalar.

ACUN ILICALI’DAN FATİH ALTAYLI’YA İLGİNÇ AÇIKLAMALAR

Altaylı, bugünkü yazısında Acun Ilıcalı’nın kendisini aradığını ve daha önce Roma’da forma giyen Cengiz Ünder’e yaptığı tavsiyeler sırasında Acun Ilıcalı’dan uzak dur tavsiyesinde bulunmuştu. Acun Ilıcalı’nın arama sebebi tam da buydu. Altaylı, başarılı televizyoncunun telefonda kendisine “Abi Allahaşkına beni yıllardır tanırsın, herkesten daha iyi bilirsin, bir futbolcuya zarar verecek neyim var benim, içki içmem, gece hayatım yoktur, alemlere akmak gibi bir huyum yoktur. Niye benimle takılan futbolcunun futbol hayatı bitsin. Emre ile, Arda ile 19 yaşından beri beraber takılırız. Kötü futbolcu mu oldular yani.” dediğini aktardı.

Bu açıklama üzerine Altaylı, Ilıcalı’ya “Sabahlara kadar playstation oynarsın. Zaten burdayken sorun yok. Yurt dışına gidince akılları sende kalıyor galiba.” dediğini yazdı.

“BEN MESUT ÖZİL’LE 5 YILDIR ARKADAŞIM”

Bunun üzerine Acun Ilıcalı şu açıklamayı yaptı:

“Yapma abi, ne bende kalacak akılları. Ben Emre ile Emre 19 yaşındayken arkadaş oldum. Kariyeri aşağı mı gitti yoksa hep yukarı mı? Galatasaray, İnter, İspanya İngiltere, Fenerbahçe hep yukarı gitti. Her yerde başarılı oldu. Yaşı oldu 37 hala taş gibi oynuyor. Keza Arda. O da gencecikti arkadaş olduğumuzda. Galatasaray’da kaptan oldu, oradan Atletico Madrid. Atletico’yu ilk kez İspanya şampiyonu yapan kadronun orta sahası ona emanetti. Şampiyonlar Ligi finali oynadı. Daha ne yapacaktı. Haa Barcelona’da son sezonu kötü gitti ama herkesin kariyeri bir yerden sonra aşağı iner. Sonra yine çıkabilir. Abi Mesut’u bile bana bağlamışsın. Ben Mesut’la 5 yıldır arkadaşım. Benimle arkadaşken Almanya ile Dünya Şampiyonu oldu. Real’de oynadı, Arsenal’e geçti. Kötü bir kariyer mi bu?”

……..

“Almanya’da doğup büyümüş, daha önce kendimi Alman gibi hissediyorum diyen Mesut’un Türkiye’de yaşamak istemesine, Türklük duygularının artmasına, Almanların yaptığı haksızlığa tepki göstermesine katkım olduysa bu beni gururlandırır abi. Çok iyi yaptı Mesut. Hadsizlere haddini bildirdi”

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]