Televizyon

ACUN ILICALI ATV’YE Mİ GİDİYOR?

acun-ilicali

ATV’nin TNT’nin de sahibi olan Turner grubuna satışının kesinleştiği duyumu medyada geniş yankı uyandıracağa benziyor. Gelen haberler bununla da sınırlı değil. Gelen öncü haberlere göre ATV’nin başına geçecek ismin söylendiği gibi İrfan Şahin değil ya Saner Ayar ya da Kanal D’den ayrılan Sevin Ergun olacağı konuşuluyor.

Gelen haberlerin en flaş olanı ise şüphesiz Acun Ilıcalı ile ilgili. ATV’nin yeni yönetiminin şekillenmesinden sonra yönetimin ilk bomba transferinin Acun Ilıcalı olacağı ve Acun Ilıcalı’nın da ATV’ye transfer olayına sıcak baktığı konuşuluyor.
TNT NE OLACAK

TNT ile ilgili gelen haberler hiç de iç açıcı değil. Bugün itibarıyla yayınlanacak olan canlı yayınların ardından bütün programlar ay sonunu ya da hafta sonunu beklemeden yarın itibarıyla ilginç bir şekilde sona erdirilecek. Sefaköy’deki Hangar stüdyolarını kullanan TNT, bu stüdyolardan tamamen çekiliyor. Kanal, tamamen bant tekrar programlarıyla dönecek.

Turner Grubu’nun Avrupa Sorumlusu’nun Arzuhan Yalçındağ’ı TNT’yi Doğan Grubu’na satmayı önerdiği ama Arzuhan Yalçındağ’ın bu teklife ret yanıtı verdiği söyleniyor.

Medyabey-Özel

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün