ACUN ILICALI: “ARADA BİR NAMAZ KILIYORUM”

Kenan Erçetingöz’ün Star TV’de yayınlanan Yüz Yüze programının konuğu Acun Ilıcalı idi. Programda Ilıcalı’nın fazla bilinmeyen yönlerini açığa çıkarmaya çalışan Kenan Erçetingöz bunda da başarılı oldu. Programda Acun Ilıcalı’nın Erzurum doğumlu olduğu bilinirken aslında doğum yerinin Edirne olduğu ortaya çıktı.

 

PROGRAMDAN NOTLAR

Erçetingöz’e 9 yaşında sigaraya başladığını anlatan Ilıcalı 10 yaşında sigarayı bıraktığını söyledi. Şuan itibarıyla kendisini sigara düşmanı olarak tanımlayan Ilıcalı,  ofis alanında kimse sigara içtirmiyor.

Erçetingöz’ün “Neden sürekli bir yerlere geç kalıyorsun?” şeklindeki sorusuna ünlü televizyoncu bu durumunun fazla iyimser olmasından kaynaklandığını ifade etti. Üniversite imtihanına 30 saniye kala girdiğini örnek gösteren Ilıcalı, havaalanlarına da genellikle yetişirim diye düşünüp geç gittiğini anlattı.

“Ben televizyoncu olmak için doğmuşum.Eğleniyoruz eğlenirken para kazanıyoruz. Şanslıyım..” diye konuşan Ilıcalı, “Ben iki tarafı bilen biriyim; iki tarafı da gördüm. Varlığı da yokluğu da yaşadım.” diyen Ilıcalı, herkese “Bulunduğunuz ortamda mutlu olmaya bakın, mutlu olacağınız işlere yönelin çağrısında bulundu.

TV8’İ NEDEN ALDI?

Erçetingöz’ün”Neden TV kanalı aldın?” sorusuna; “Oynadık, oynadık daha geniş alanda oynayalım diye düşündüm. İnternete ne zaman girsem ne zaman kanal açacak diye yorumlar okudum. En sonunda yaza yaza bana kanal satın aldırdılar” şeklinde espriyle cevap verdi.

“Rahat bana batar…Rahat dur derler ben duramıyorum…Adrenalin bağımlısıyım, yeni heyecanlar yaşamam lazım.Aynı şeyi yapmaktan sıkılan bir yanım var…” diyen Ilıcalı; “Kendimi hazır hissetmeseydim kanal operasyonuna girmezdim.” şeklinde konuştu.

Uzun yıllar sonunda bir kanalın içini dolduracak birikimi olduğunu söyleyen Ilıcalı,  “Buraya adım adım geldik ama hazır geldik.” dedi.

“Bundan sonraki hedefin ne?” sorusuna ise şöyle cevap verdi: “Yurt dışında kanal alıp o kanalı birinci yapmak istiyorum. Seyircinin istekleri heryerde aynı.Yurtdışıdaki seyirciye de ulaşabileceğimizi umuyorum.Bir adım sonrası beni mutlu edecek olay yurtdışında böyle bir kanalı satın almak olur.”

LÜKS DÜŞKÜNÜ MÜ?

Erçetingöz’ün “Lüks içinde yaşıyor eleştirilere ne diyorsun?” şeklindeki sorusuna ise; “Sabah akşam çalışıp iyi para kazanıyorum..İnsanlara özellikle göstermek için hiçbirşey almıyorum. Zaman zaman gazetecilere denk geliyorum. Fotoğraf çekiyorlar. Buna da yapacak birşeyim yok” diyen Acun Ilıcalı, “insanlar ne der” düşüncesiyle yaşamadığını sözlerine ekledi. Ilıcalı,  İyilik yapanı da kötülük yapanı da unutmadığını ve bir soru üzerine arada bir de namaz kıldığını anlattı.

Alex’e program yaptıracağı iddialarına “Şuan böyle bir şey yok. Ama Adriana Lima’ya için öyle bir düşüncemiz var.” diyen Ilıcalı Survivor için görüştükleri isimler olduğunu ama kesinleşen bir ismin henüz olmadığını dile getirdi. Eda Taşpınar’ın Survivor’a katılacağını medyadan öğrendiğini ifade eden Ilıcalı, Eda Taşpınar’ın kesin olarak olmayacağını söyledi.

MEDYABEY

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]