Acun Ilıcalı: 4 Büyükler Turnuvası’ndan para kazanmadık

Acun Ilıcalı’dan önemli açıklamalar!… TV8’de yayınlanan 4 Büyükler Salon Turnuvası’nın yankıları uzun süre devam etmişti. Finalin oynanmasının ardından projenin fikir babası Acun Ilıcalı’dan turnuva ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Final Maçından sonra TV8 mikrofonuna açıklama yapan Ilıcalı, turnuva ile ilgili bilinmeyenleri dile getirdi.

Yapılan turnuvadan TV8 olarak para kazanmadıklarını ifade eden Ilıcalı, yola çıkarken amaçlarının zaten para kazanmak olmadığını anlattı. Güzel bir hayır işi olsun mantığıyla hareket ettiklerini söyleyen Ilıcalı, “buradan belli bir meblağı ihtiyacı olan futbolculara aktarabilelim” düşüncesinde olduklarını dile getirdi.

Turnuvayla ilgili detayları belirlerken 4 büyük kulüple görüştüklerini ve onlardan yazılı izinler alındığını söyleyen Ilıcalı, kulüplerden bağımsız bir iş yapmadıklarının altını çizmiş oldu.

“TV8 olarak bu işten para kazandığımızı zannedenler varsa inanın ki bu işten para kazanmadık; bunun altını çiziyorum.” şeklinde konuşan Ilıcalı, turnuvanın adının “veteran” olarak neden değiştirdiklerini de anlattı. Bu değişimin tamamen bizim tercihimiz şeklinde değerlendiren Ilıcalı, ekip arkadaşlarıyla beraber karar verdiklerini nasıl genç takım varsa bu takımların da veteran olarak belirtilmesi gerektiğine karar verdiklerini söyledi.

Turnuvayla ilgili pekçok sorunun ortalıkta dolaştığını ifade eden Ilıcalı; ” bu soruların sorulması normaldir. Ama herkesin bu soruların bir cevabı olduğunu lütfen bilsin. Burada güzel şeyler oldu. Olaya pozitif yönden bakalım” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]