Acun dokundu Gizem Kerimoğlu ışıldadı

Acun’un eli değdiği ışıldıyor. Profesyonel futbolcu Gizem Kerimoğlu, Survivor 2016 yarışmasına katıldıktan sonra hayatı değişti. Serenay Sarıkaya ile olan benzerliği ile dikkat çeken Gizem Kerimoğlu’nu yapımcılar paylaşamıyor.

Gizem Kerimoğlu yeşil sahalardan dizi setlerine doğru yol alıyor. Birçok dizide oynması için teklif götürülen Gizem Kerimoğlu şöhreti Acun Ilıcalı’nın programına katılmasıyla yakaladı. 104 gün süren ada macerasında özellikle Gönüllüler adasındaki aykırı duruşuyla dikkat çeken Gizem Kerimoğlu oyuncu olmak için kolları sıvadı.

Kendisiyle yapılan bir röportajda soruları yanıtlayan Gizem Kerimoğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu işte bunlardan birkaçı…

Survivor sizin için nasıl bir deneyim oldu?

Survivor paha biçilmez bir deneyim. Fakat adadaki şartlar ciddi anlamda çok zorlu. Açlık, hava şartları, parkur oyunlarının yoruculuğu ve en önemlisi de özlem duygusu gibi insan sınırlarını zorlayan birçok etkenle mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz. Üstelik tüm bunları kadın olarak yaşamak ekstra zordu.

Bu kadar dayanıklı bir yapınız olduğunu biliyor muydunuz?

Yarışmada beni bambaşka bir boyuta taşıyan o kadar çok yaşanmışlık var ki çoğunda kendi sınırlarıma ben bile inanamadım. Fiziksel açıdan gücüme güveniyordum ve her türlü zorlukla baş edebileceğimin farkındaydım. Ancak her gün uğraşmak zorunda kaldığınız onca psikolojik zorluk karşısında bu kadar sabırlı durabileceğimi ben de bilmiyordum. İnanın sabrın gücüne ben de şaşırdım.

Yarışma size neler öğretti? Normal hayata alışabildiniz mi?

Olaylara bakış açım, sabrım, anlayışım ve şükretme duygum çok daha güçlü. Artık daha olgunum. Survivor’dan önceki Gizem Kerimoğlu’nun bir üst modeli olarak döndüm. Henüz normal hayata alışamadım. Gün içinde durduk yere uykum geliyor. Fazla yemek yiyemiyorum. Kendimi Dominik’e ait buraya yabancı hissediyorum.

Ömür boyu doğa içinde ilkel şartlarda yaşayabilir misiniz?

Survivor ve ada şartları insana parayla satın alınamayacak çok şey katıyor. Ancak gerçekten ilkel şartlar içinde yaşamak zorundasınız. Bir kere zaman mefhumunuz yok oluyor. Açsınız ve her daim aç kalmaya devam ediyorsunuz. Hijyenden uzak, teknolojiden uzaksınız. Bir yarışma içinde olmasanız tüm bunlar bir ömür sürdürülebilir şartlar değil.

Tekrar olsa katılmak isteyebileceğiniz bir yarışma mı?

Her ne kadar şartlar bu kadar zor olsa da seve seve tekrar katılmak isterim. Ama aynı takımda yer aldığım kişilerle olmaması kaydıyla…

Şimdi ne gibi hazırlıklar içindesiniz?

Yeni sezonda başlayacak olan dizi projeleri için yapımcılarla görüşmelere başladık. Şu sıralar tüm enerjimi bu yönde kullanıyorum.

Kim gibi bir oyuncu olmak istersiniz?

Lena Heady gibi başarılı bir oyuncu olmak isterim. Hedefim iz bırakacak, yıllar sonra da aranılan başarılara kavuşmuş bir oyuncu olmak.

104 gün Survivor Gönüllüler takımında yarışan profesyonel futbolcu Gizem Kerimoğlu oyuncu olmaya hazırlanıyor.

“Yeni sezonda başlayacak olan dizi projeleri için yapımcılarla görüşmelere başladık. Şu sıralar tüm enerjimi bu yönde kullanıyorum” diyen Gizem Kerimoğlu için artık ibre yükselişten yana gözüküyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]