Abhay Madhubala’ya yeni bir ev alıyor, Yalancı Bahar 128. bölüm özeti

Kanal 7’nin sevilen arkası yarın dizisi Yalancı Bahar’da Abhay Kapoor, Madhubala’ya yardımcı olmak için ona yeni bir ev alır. Diğer yandan Madhubala, Bibi’nin Abhay Kapoor için hazırladığı evlilik ilanını yanlışlıkla gazeteye gönderir. Ertesi gün gazetede çıkan ilan Madhubala’yı ve Bibi’yi zor durumda bırakır. İşlerin iyice karıştığı Yalancı Bahar 128. bölümünde neler yaşanacak?

Yalancı Bahar 128. Bölüm (22 Ekim)’de neler yaşanacak? 

Ev sahibi tarafından evinden çıkarılan Lilivati, Madhubala’yı arayarak kendisine kalacak bir yer bulmasını ister. Karısının Madhubala’ya davranışlarını gören Bittoo ise Sunny’i yanına alarak Lilivati ve Sweety’nin yanından ayrılır. Madhubala’nın içinde bulunduğu zor durumdan haberdar olan Abhay Kapoor ise ona bir ev almaya karar verir. En büyük isteği Abhay Kapoor’u evlendirmek olan Bibi, Madhubala’dan onun adına bir arkadaşlık sitesine üye olmasını ister. İkili Abhay için hayal ettikleri ideal eşin özelliklerini bir kâğıda yazar. Bu sırada Nikhil de kendisine yeni bir ofis arayan Abhay’a yardımcı olmak için gazeteye verilmek üzere bir ilan hazırlamıştır ve Madhubala’dan bu ilanı gazeteye göndermesini ister. Madhubala’nın yapacağı bir hata her şeyi karıştıracaktır. Abhay Kapoor’un aldığı evi gören Bittoo neden büyük bir şaşkınlık yaşayacak? Lilivati yaptığı hataların farkına varacak mı?

Yalancı Bahar 127. Bölüm (21 Ekim) ‘de neler yaşanacak? 

Madhubala, Abhay Kapoor’un oyunculuk kariyerini noktalamasının ardından işten ayrılmak istediğini söyler. Ancak Abhay onu yanından ayırmak istemediği için bambaşka bir iş teklif eder. Nikhil, Bibi’nin planlarına engel olmasından korktuğu için ona ilaçlarını zamanında vermeyince Bibi fenalaşır. Ertesi gün Madhubala’nın evden arabayla alındığını gören Lilivati akşam ona patronunun kim olduğunu sorar ancak cevap alamaz. Bunun üzerine Madhubala’ya büyük bir iftira atar. Diğer yandan Mohini aradan geçen 20 yılın ardından RK’yı Harshvadhan’ın değil kendisinin öldürdüğünü Nikhil’e anlatır. Madhubala hakkındaki söylentilerden kurtulabilecek mi? Abhay Kapoor ne için Madhubala’ya teşekkür edecek?

Yalancı Bahar’da 20 Ekim tarihinde yayınlanacak 126. bölümüne Abhay’ın kararı damgasını vuruyor. Kızkardeşi ile tartışan Abhay, onun isteğini yerine getirerek oyunculuk kariyerine bir son verir. Radha’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenen Madhubala’nın ise acilen para bulması gerekmektedir. Madhubala’ya çarpan Abhay şimdi ne yapacak?

Yalancı Bahar 126. Bölüm (20 Ekim)’de neler yaşanacak? 

Bittoo’nun karısının baskıları üzerine Madhubala, Abhay Kapoor’dan avans istemek zorunda kaldır. Ancak diğer yandan Abhay, babasının ölüm yıldönümünde yaşadığı büyük sorunlar yüzünden kimse ile ilgilenecek halde değildir. Ananya’ya kendisinden ne istediğini soran Abhay hiç beklemediği bir cevap alacaktır. Sette Abhay’ın üzgün olduğunu farkeden Madhubala, ondan para isteyemez. Ancak akşam Shati, Madhubala’yı arayarak Rahda’nın hastaneye kaldırıldığını ve tedavisi için çok acil paraya ihtiyaç duyduğunu söyler. Abhay ise Ananya’nın sözlerini uzun uzun düşünür ve bir basın toplantısı düzenleyerek oyunculuğu bıraktığını açıklar. Parayı nasıl bulacağını düşünerek yolda dalgın bir şekilde yürüyen Madhubala’ya Abhay arabası iler çarpar. Madhubala, ondan avans alabilecek mi? Abhay, Nikhil ve annesinin kendisine kurduğu tuzaktan haberdar olacak mı?

Yalancı Bahar 125. Bölüm (19 Ekim)’de neler yaşanacak? 

Abhay Kapoor’un asistanlığını yapmaya başlayan Madhubala ilk başlarda zorlansa da aradan geçen birkaç gün içerisinde yeni işine alışmaya başlamıştır. Babasının ölüm yıldönümü yaklaşan Abhay ise hala Harshvardhan’ın ölümünden kendisini sorumlu tutmaktadır. Abhay’ın kendisini arayarak akşam yemeğine davet etmesi Madhubala için büyük bir sürpriz olur. Madhubala ile ilk kez baş başa kalan Abhay, ona duygularını açıklayabilecek mi? Ananya’nın duvara asmak istediği fotoğraf niçin malikânede büyük bir gerilime sebep olacak. Abhay’ın malvarlığını üzerine geçirmek isteyen Nikhil ve annesi amaçlarına ulaşabilecek mi?

Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 21.10’da Kanal 7’de.

Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]