Abdülhey’den o habere yalanlama!

Bir süre önce Kurtlar Vadisi Pusu’ya döneceği haberleri çıkan, dizide Abdülhey karakterini oynayan Kenan Çoban’dan yalanlama geldi.
Türk televizyon tarihinin en uzun yayında kalan dizisi Kurtlar Vadisi’nde Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban, diziye geri döneceğine dair medyada çıkan haberlere açıklık getirdi. Kenan Çoban haberleri yalanladı.

“Kurtlar Vadisi’ne geri dönmüyorum”

Kurtlar Vadisi Pusu ve Kurtlar Vadisi dizilerinin ana karakterlerinden biri olan Abdülhey’i oynayan Kenan Çoban’ın, uzun yıllardır ayrı kaldığı diziye tekrar döneceği gündeme gelmişti.

“Haberler doğru değil”

Ancak Kenan Çoban Kurtlar Vadisi’ne yeniden döneceği yönündeki haberleri yalanladı. Geçtiğimiz yıllarda dizinin monotonluğundan sıkılıp, diziden ayrılma kararı alan Çoban, çıkan haberler hakkında; “Kurtlar Vadisi’ne katıldığım haberi doğru değildir.” açıklamasında bulundu.

Kenan Çoban’ın açıklaması, Kurtlar Vadisi hayranlarında  hayalkırıklığı yarattı.

KENAN ÇOBAN KİMDİR?:

22 Ocak 1975’te Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. Elazığ Ticaret ve Meslek Lisesi mezunu olan Çoban, Antalya ve Ankara’da spor işletmeciliği yaptı. Kurtlar Vadisi, Kenan Çoban’ın ilk dizi deneyimi.

Atletizm, futbol, tekvando sporlarını ve ata binmeyi seviyor. Boş vakitlerinde spor yapıyor, sinemaya gidiyor. En beğendiği yabancı aktörler Mel Gibson, Tom Cruise ve Al Pacino.

Kendini disiplinli ve titiz biri olarak tanımlayan Kenan Çoban: “Her yaptığım işi severim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım, verilen her görevi yerine getiririm ve hiçbir işim yarım kalmaz.” diyor.

ABDÜLHEY KİMDİR?:

Kurtlar Vadisi’nin en istikrarlı karakterlerinden olan ve uzun yıllar dizide fenomen isimlerden olan Abdülhey, Aslan Bey ve KGT tarafından Polat’ı korumakla görevlendirildi. Bir parkta çöpçü olarak Polat’ın karşısına çıkmasının ardından bir süre sonra Polat`ın sağ kolu oldu. Kuzey Irak`a daha önce gizli örgütteyken defalarca görev için geldi. Daha sonra Polat Alemdar’la aynı örgütte yer aldı.  Abdülhey`de Polat Alemdar gibi savaş sanatında ve silah kullanımında ustalaştı. Sessiz kalmayı tercih eden, konuşması istenmediği sürece konuşmayan birisidir. Harekete geçmeden önce sonuçlarını araştırır. Aceleyle veya sinirle hareket etmez.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]